LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sestdien, 28. maijā, RTU stadionā Pārdaugavā jau 12. reizi risināsies tradicionālais veterānu futbola turnīrs “Ulmanis & Smirnovs Kauss 2016”, kurā līdzīgi kā pērn startēs četras dalībnieces – divas pašmāju un divas no Lietuvas.

 

Latvijas futbola vecmeistaru kopienu, kā ierasts, sacensībās pārstāvēs “Daugava” un “Ostenieks”, kamēr kaimiņvalsts turnīrā piedalīsies ar “Žagare” un “Šauļi” vienībām. Ar izlozes palīdzību komandas tiks sadalītas divos pusfināla pāros, kur finālistus noskaidros 2x30 minūšu ilgos mačos. Abas pusfināla veiksminieces turpinās cīņu par uzvaru turnīrā, kamēr pusfinālu zaudētājas mērosies spēkiem mačā par trešo vietu.

Turnīra spēles paredzēts aizvadīt laika periodā no plkst.14 līdz plkst.18, savukārt pēcāk plānota sacensību laureātu apbalvošana. Ar vērtīgām piemiņas balvām tiks suminātas ne tikai meistarīgākās komandas, bet arī vērtīgākie futbolisti individuālajā vērtējumā no katras vienības.

Kā zināms, pērn veterānu turnīrā sportiskās iemaņas atsvaidzināja tādi aizgājušo gadu Latvijas futbola skatuves meistari kā Jānis Zeltiņš, Armands Zeiberliņš, Aleksejs Šarando, Georgs Isajevs un citi. Par sacensību uzvarētāju pirmo reizi kļuva “Šauļi” vienība, bet otro vietu ieņēma pašmāju komanda “Ostenieks”.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo