LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Š.g. 31. martā Rīgas Domes sēžu zālē aizvadīta biedrības Rīgas Futbola federācija (RFF) biedru kopsapulce, kuras dienaskārtības svarīgākais punkts neapšaubāmi bija prezidenta vēlēšanas. Ar pārliecinošu balsu vairākumu amatā atkārtoti iecelts Juris Keišs. Līdzīga vienprātība valdīja balsojot par jauno vecā prezidenta izvēlēto valdi, kurā turpmāk darbosies Kaspars Lakševics, Maksims Tolstojs, Maksims Krivuņecs un Haralds Gudermanis. Pavisam kopsapulcē piedalījās 29 no 33 uz 2016. gadu reģistrētiem RFF biedriem.

 

Ievadā J.Keišs ziņoja par pēdējā gada laikā paveikto, pēc kā sekoja revīzijas komisijas locekļa Artūra Zakreševska ziņojums un 2015.gada pārskata apstiprināšana.

Ierasti kongresa dalībniekus uzrunāja Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, pēc kā sekoja vēl divu LFF pārstāvju – Edgara Pukinska un Haralda Gudermaņa – prezentācijas. E.Pukinsks klātesošajiem pavēra Latvijas futbola statistikas priekškaru, savukārt H.Gudermanis informēja par futbola infrastruktūras novitātēm Rīgā.

Sekoja debašu daļa. Tajā JDFS “Alberts” treneris A.Zakreševskis aicināja citu futbola skolu pārstāvjus vienoties sagatavot oficiālu vēstuli Rīgas Domei ar lūgumu pašvaldības laukumu īres maksas, kas kopš 2013. gada pieaugušas divas reizes, atjaunot vismaz iepriekšējā līmenī. Priekšlikums guva nedalītu klātesošo atbalstu, pēc kā tika nolemts par pārstāvjiem sarunās ar Rīgas Domi izvirzīt RFF prezidentu, kā arī iniciatīvas autoru A.Zakreševski, Ģirtu Mihelsonu, Emīlu Latkovski un Aldi Ščogolu.

Kā nākamais uzstājās jau pieminētais A.Ščogols, kurš norādīja uz nesamērīgi augstajām izmaksām amatieru futbolā, precīzāk – Latvijas čempionāta Otrās līgas dalības maksām, kā arī citām problēmām ar ko saskaras amatieru klubi un komandas, kā, piemēram, laukumu nepieejamība.

Visbeidzot uz skatuves kāpa FS Metta dibinātājs un ģenerālsekretārs Ģ.Mihelsons, kurš runāja par futbola finansējumu un tā prioritātēm, kā arī pauda savu nostāju neatbalstīt nevienu no LFF vēlēšanu prezidenta kandidātiem.

Ar to iepriekš pieteikto debašu daļa bija noslēgusies, taču vārdu lūdza LFF prezidenta kandidāts Krišjānis Kļaviņš, turklāt atvēlēto piecu minūšu vietā lūdza iespēju uzstāties trīs reizes ilgāk, proti – 15 minūtes. Ar 20 balsīm par un deviņām pret viņam šāda iespēja tikta dota. Savas uzstāšanās laikā Kļaviņa kungs skāra vairākas nozīmīgas tēmas, kā arī izteica vairākus “skaļus” solījumus.

Kopsapulces noslēdzošā daļā notika prezidenta Jura Keiša un valdes locekļu Kaspara Lakševica, Maksima Tolstoja, Maksima Krivuņeca un Haralda Gudermaņa ievēlēšana, kā arī jaunā revīzijas komisijas sastāva apstiprināšana,kurā turpmāk darbosies A.Zakreševskis, Maiga Dalbiņa un Andris Kaģis. Pēc oficiālas daļas sapulce turpinājās neoficiālā gaisotnē Rīgas Tehniskās universitātes telpās.
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo