LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šī gada 29. septembrī “Playoff Arēnā” Rīgā (Kauguru iela 6) otro gadu pēc kārtas notiks Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais Rīgas skolu futbola festivāls, bet dienu pirms tam LFF telpās, Grostonas ielā 6b, plānoti “Grassroots Leader” kursi.

Festivāla ietvaros divu stundu garumā notiks futbola sacensības formātā “5 pret 5”, tāpat darbosies izklaides zona, kur dalībnieki varēs pārbaudīt savas prasmes desmit dažādās disciplīnās. Dalība festivālā ir bezmaksas un vietu skaits ierobežots – līdz 32 komandām (ne vairāk par desmit skolēniem vienā komandā).

Festivāla mērķauditorija ir Rīgas skolu jaunāko klašu audzēkņi, jo īpaši 2.-3. klašu bērni, kā arī pirmklasnieki. Katra skola par dalību pasākumā iegūs futbola bumbu, bet ar LFF un RFF partneru sarūpētajām dāvanām tiks sveikts ikviens festivāla apmeklētājs. Tāpat individuālas piemiņas veltes plānotas skolu komandu pavadoņiem un skolotājiem.

Savukārt dienu iepriekš – 28. septembrī – Rīgas sporta skolotājiem, jauniešiem no 16 gadu vecuma, topošiem treneriem, futbola organizatoriem un citiem interesentiem būs unikāla iespēja piedalīties “Grassroots Leader” kursos, kas notiks LFF konferenču telpās. Teorētisko nodarbību laikā dalībnieki saņems informāciju par papildus cilvēku resursu apmācību un iesaisti sporta treniņu un futbola nodarbību vadīšanā, turnīru un festivālu rīkošanā, kā arī citu aktivitāšu organizēšanā.

Nākamajā dienā, 29. septembrī, kursu apmeklētāji skolu festivāla laikā varēs attīstīt praktiskās iemaņas, noslēgumā saņemot Latvijas Treneru tālākizglītības centra (LTTC) sertifikātu.

“Jo īpaši aicinām mācībās piedalīties 16 gadu vecumu sasniegušus jauniešus, skolu un pirmskolu pedagogus, futbola kluba bērnu vecākus un citus interesentus, kas savu ikdienu vēlas saistīt ar futbolu un šī sporta veida vides veidošanu,” uzsvēra LFF “Grassroots” futbola attīstības speciālists Norberts Spriņģis.

Pieteikšanās festivālam un kursiem iespējama līdz 21. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu vai sazinoties ar RFF izpilddirektora vietnieci Jevgeņiju Obodņikovu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , +371 20081601).

word Pieteikuma anketa

Info, foto un video no 2022.g.aktivitātēm

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo