LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sākusies pieteikšanās 2022./2023. gada Latvijas Veterānu (40+) čempionātam telpu futbolā, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA) un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Turnīrs notiks laika periodā no 4. decembra līdz 2023. gada 19. martam pēc sabraukumu principa Latvijas pilsētas sporta zālēs.

Sacensību norise plānota kvalifikācijas sabraukumos un finālturnīrā (provizoriski plānotie datumi ir 4. decembris, 9. janvāris, 19. februāris un 19. marts). Kvalifikācijas sabraukumos katra komanda, pa reizei tiekoties ar katru pretinieci savā grupā, aizvadīs 2-4 spēles (spēļu laiks sabraukumā kopsummā 75-80 minūtes), iekrājot noteiktu skaitu kopvērtējuma punktu daudzumu. Finālturnīrā piecas labākās komandas, ņemot līdzi kvalifikācijas sabraukumos iekrātos kopvērtējuma punktus, cīnīsies par medaļām, savukārt nākamās piecas analoģiskā veidā noskaidros “Cerību” kausa ieguvēju.

Atkarībā no startējošo komandu skaita kvalifikācijas sabraukumos dalībnieces tiks sadalītas vienā vai divās grupās. Tā kā maksimālais vienību skaits sabraukumā ir 10, divās apakšgrupās dalībnieces tiks dalītas, ja sabraukumam pieteiksies sešas un vairāk komandas. Kopvērtējuma punkti tiks krāti katrā grupā atsevišķi (no 5 līdz 1 atkarībā no ieņemtās vietas), bet finālturnīrā tos reizinās ar koeficientu “2” un summēs pie kvalifikācijas sabraukumos sakrātajiem punktiem.

Pieteikumi dalībai katram sabraukumam jāiesniedz uz speciālas veidlapas, kas līdz 28. novembrim, bet pēc tam līdz pirmdienai attiecīgajā nedēļā, kad notiks sabraukums, jānosūta uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Turnīram drīkst pieteikt maksimums 20 spēlētājus un 10 oficiālās personas, bet sabraukumam – 14 spēlētājus un sešas oficiālās personas. Piedalīties spēlēs drīkst dalībnieki, kuri dzimuši ne vēlāk kā 1982. gadā, bet no 2023. gada 1. janvāra – ne vēlāk kā 1983.gadā. Pārejas atļautas līdz 31. decembrim. Sacensības, pateicoties LFF finansējumam, ir bezmaksas.

Čempionāta laureātu sveikšana notiks 19. martā. Trīs labākās komandas un “Cerību” kausa ieguvēja, kā arī labākie individuālajās nominācijās saņems apbalvojumus un piemiņas veltes.

Vairāk informācijas par sacensībām lasiet Reglamentā (+pieteikuma forma)

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
vintage 2022
apollo sky park logo pantone logo go-logo beerhouse logo 2019

Partneri
      lerona logo