LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sākusies pieteikšanās 2022./2023. gada Latvijas Universiādes ietvaros notiekošajai telpu futbola disciplīnai (vīriešiem un sievietēm), ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA), Latvijas Futbola federāciju (LFF) un Latvijas Augstskolu Sporta Savienību (LASS). Turnīrs notiks 3. decembrī Salaspils Sporta nama zālē, Smilšu ielā 1, Salaspilī uz parketa laukuma, bet komandu reģistrācija plānota līdz 25. novembrim.

Turnīra izspēles kārtība tiek plānota divos etapos – grupu spēlēs un izslēgšanas mačos par vietām, bet var tikt saīsināta atkarībā no komandu skaita. Galīgais formāts kopā ar spēļu kalendāru tiks apstiprināts 28. novembrī.

Viena mača ilgums plānots divu puslaiku apjomā pa desmit minūtēm katrā no tiem, sacensību sākums paredzēts plkst.10.00, savukārt laureātu sveikšana iecerēta uzreiz pēc noslēdzošajām spēlēm ap plkst.14.30. Apbalvojumus saņems gan trīs labākās turnīra vienības (vīriešiem un sievietēm), gan labākie futbolisti individuālajās nominācijās.

Sacensībās varēs startēt Latvijas Augstākās izglītības iestāžu (augstskolas un koledžas) studenti (klātienes un neklātienes), (profesionālo studiju, bakalauri, maģistranti, doktoranti, medicīnas augstskolu rezidenti un attiecīgās augstskolas 2022.gada absolventi, ko ar parastu un zīmogu apliecina augstskolas administrācija. Katra komanda pieteikumā varēs iekļaut ne vairāk par 14 spēlētājiem.

Pieteikumi dalībai jāiesniedz uz speciālas veidlapas līdz 25. novembrim, sūtot uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Pieteikumā jābūt aizpildītiem visiem tā laukiem, pretējā gadījumā tas tiks uzskatīts par nederīgu un netiks pieņemts. Turnīra dalības maksa ir minēta Latvijas XXXIII Universiādes 2022./2023. studiju gada sacensību noteikumos un galvenajā nolikumā, kas pieejams šeit - https://studentusports.lv/wp-content/uploads/2022/09/33_Universiades_galvenie_noteikumi.pdf.

Vairāk informācijas par sacensībām lasiet Reglamentā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
vintage 2022
apollo sky park logo pantone logo go-logo beerhouse logo 2019

Partneri
      lerona logo