LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Latvijas Futbola federācija (LFF, www.lff.lv) 2021.gadā svinēja 100 gadu jubileju. Rīgas Futbola federācija (RFF, www.riga.lff.lv)  – organizācija, kas ir atbildīga par masu futbola attīstību tieši Rīgas reģionā – pateicoties “SYNOTtip” atbalstam sagatavojusi LFF kolektīvam un visai Latvijas futbola sabiedrībai 100 gadu jubilejas spēli - “SYNOTtip 100 fakti par Latvijas futbolu”. Spēle pieejama galda spēles formātā, kā arī interaktīvā vidē (kahoot.com platformā).

Bez vēstures nav nākotnes – tas attiecas arī uz futbolu. Piedāvājam atcerēties vai iepazīties ar lieliskiem Latvijas futbola panākumiem vairāk nekā 100 gadu ilgajā mūsu futbola vēsturē. Patiešām neticami, ka tik mazai valstij šajā periodā izdevies sasniegt tik daudz, ar ko varam lepoties un dalīties. Ir ļoti svarīgi, lai nākamās paaudzes būtu iedvesmotas ar spilgtiem futbola panākumiem Latvijas futbola ceļā uz augstākajām pasaules virsotnēm. Pateicoties LFF, pašmāju  klubu un visas futbola sabiedrības aktīvajam darbam, mūsu izlase piedalījās Olimpiskajās spēlēs un Eiropas čempionāta finālturnīrā, Latvijas futbolisti spēlēja un arī šobrīd spēlē pasaules spēcīgākajās līgās, sasniedzot neticamus rekordus. Tomēr pavisam noteikti – Latvijas futbolam vēl ir kur tiekties!

Šī spēle sastāv no 11 daļām (ar kopumā 100+ jautājumiem), līdzīgi futbola komandas skaitliskajam sastāvam laukumā: lielākā daļa (25 jautājumi), tad piecas vidējas (katrā pa desmit jautājumiem) un piecas mazākas (katrā pa pieciem jautājumiem). Daļu secība spēles gaitā nav svarīga (pēc izvēles var arī jaukt visus jautājumus kopā). Jautājumu sastādīšanai tika izmantoti fakti par Latvijas futbolu, kas ir publicēti drukātajos plašsaziņas materiālos, kā arī internetā. Katram jautājumam ir četri atbilžu varianti. Katrai jautājumu daļai ir arī rezerves jautājumi visiem dzīves gadījumiem (futbolu nav iespējams spēlēt bez rezervistiem!). Spēles mērķis – ātri un pareizi atbildēt uz iespējami lielāku skaitu jautājumu. Spēlē var piedalīties no diviem līdz pat desmit cilvēkiem (ieteicams arī viens spēles vadītājs).

Svarīgi: spēle tiek nodota lietošanai 2021.gada 1.septembrī - visi jautājumi ir aktuāli tieši uz šo datumu! Ar laiku daži jautājumi var kļūt neaktuāli, bet atbildes nepareizas, tāpēc spēles vadītājam pirms spēles uzsākšanas ieteicams iepazīties ar tās jautājumiem un atbildēm.

RFF apzinās, ka sagatavojot šo spēli, iespējams, tika izlaisti kādi ļoti svarīgi fakti par Latvijas futbola attīstību, savukārt atsevišķas nozīmīgas mūsu futbola personības varētu būt tikušas nepelnīti aizmirstas. Pat ja tā noticis - nekādā gadījumā mūsu mērķis nebija kādu aizvainot. Gluži otrādi - maksimāli objektīvi atcerēties un pievērst uzmanību visspilgtākajiem notikumiem un cilvēkiem Latvijas futbolā. Un tādu nebūt nav maz. Spēles mērķis nav pretendēt uz absolūti neapstrīdamiem 100 būtiskākajiem faktiem par Latvijas futbolu!

Liels paldies RFF kolektīvam par spēles sagatavošanu: it īpaši Andrejam Deņisovam jautājumu sastādīšanā, Jevgeņijai Obodņikovai noformēšanā, Ilvaram Georgijevskim - rediģēšanā.

Lai Jums aizraujoša un pamācoša spēlēšana!

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo