LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jaunā gada ievadā - 9. janvārī - Salaspils Sporta nama zālē (Smilšu ielā 1) notiks Rīgas Jaungada kausa telpu futbola turnīri meitenēm un amatieriem. Abas sacensības rīko Rīgas Futbola federācija ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Amatieru turnīrā dalību apstiprinājušas desmit komandas, savukārt meiteņu sacensībās spēkosies sešas vienības.

Amatieru futbola turnīrā, kas paralēli uz diviem parketa laukumiem risināsies no plkst.10.30 līdz plkst.14.30, desmit dalībnieces tiks sadalītas divās apakšgrupās pa piecām komandām katrā. Pēc apļa turnīra divas labākās katras grupas komandas kopā ar labāko trešo vietu no abām grupām, līdzi ņemot savstarpējos rezultātus, veidos fināla grupu, kur notiks spēkošanās par medaļām, savukārt vājākās piecas vienības pēc analoģiskas shēmas noskaidros “Cerību kausa” ieguvēju.

Turnīram pieteikušās septiņas vienības no Rīgas (“AVANTEX”, “Baltic XL”, “Beerhouse No1”, “DSV”, FK “02”, “Rīnūži” un SK “Imanta”), kā arī FC “Rastafari” (Aizkraukle), FK “Lions” (Iecava) un TFK “Jēkabpils”.

Uzreiz pēc amatieru turnīra noslēguma no plkst.16 līdz plkst.18 pēc līgas principa spēkosies meiteņu komandas. Sacensības ir bezmaksas, un tajās piedalīsies sešas vienības – “Babītes” SK, FS “Jelgava”, “Rīgas Futbola skola”, “Rīgas Rīnužu vsk.”, SK “Imanta” un SK “Kuorsova”.

Abu turnīru spēlētājiem un komandu oficiālajām personām jābūt derīgam Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātam, oficiālajām personām spēļu laikā jāvalkā sejas maskas. Visu spēļu ilgumi – desmit minūtes “netīrā” laika.

Turnīru trīs labākās komandas saņems apbalvojumus no organizatoriem.

Turnīra uzdevumi ir aktīva dzīvesveida un telpu futbola popularizēšana meiteņu un amatieru vidū, palīdzēšana sagatavoties ziemas turnīriem, kā arī stiprāko telpu futbola komandu noteikšana.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo