LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Trešdien, 3.novembrī plkst.10:00 attālinātajā režīmā notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde. Dienas kārtībā bija vairāki jautājumi saistīti ar jau noslēgto vasaras sezonu, kā arī ar turpmākajiem plāniem, īpašu uzmanību veltot Rīgas jaunatnes čempionātiem: meistarsacīkstēm un “Ādas Bumbas” sacensībām.

RFF valdes sēdes pirmajā daļā prezidents Eduards Borisevičs, izpilddirektors Ādolfs Supe un izpilddirektora vietniece Jevgeņija Obodņikova atskaitījās par sacensībām 2021.gada vasaras sezonā, īpaši atzīmējot, ka visi turnīri bez kādiem nepatīkamiem starpgadījumiem ir pilnībā izspēlēti un uzvarētāji apbalvoti, kā arī ieskicēja 2021./2022.gadas ziemas sezonas perspektīvas. RFF kolektīvs ir pilnīgā gatavībā, līdz tas būs iespējams, “zaļajā” jeb drošajā režīmā uzreiz organizēt futbola sacensības. Netiek izslēgti turnīri amatieriem, studentiem, veterāniem un meitenēm jau ziemas mēnešos.

Kā vēsturisku faktu ir vērts atzīmēt 2021.gada 11.oktobra Latvijas 3.līgas Rīgas čempionāta spēli starp “Riga United” FC un FK “BEITAR” kā pirmo oficiālo maču, kas notika “zaļajā” jeb drošajā režīmā (spēles tiesneši, oficiālas personas un spēlētāji bija ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem).

Turpinājumā uzstājās RFF valdes loceklis Imants Bleidelis ar savu vīziju par Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēm, kā arī īpašie RFF valdes sēdes viesi Andris Riherts un Miks Vilkaplāters (FS “Metta”) ar savu piedāvājumu izmaiņām gan meistarsacīkstēs, gan “Ādas Bumbas” sacensībās. Diskusijas rezultātā tika nolemts izsūtīt Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes klubiem aptaujas formā dažus aktuālus jautājumus par Rīgas jaunatnes čempionāta izspēli un tad līdz nākamai RFF valdes sēdei apkopot atbildes.

Trešajā daļā Rīgas reģiona U-13, U-14, U-15 izlašu galvenais treneris Kirils Buravcevs sniedza atskaiti par darbu 2021.gadā un iezīmēja 2022.gada plānus, kā arī kopā ar izlašu treneri Ruslanu Petkeviču atbildēja uz klātesošo jautājumiem. RFF valde ļoti augsti novērtēja padarīto un novēlēja veiksmīgu plānu realizāciju jaunajā gadā.

pdf Rīgas izlašu 2021.gada atskaite

pdf Rīgas izlašu 2022.gada plāns

Noslēgumā Eduards Borisevičs informēja, ka atbilstoši jaunajiem LFF statūtiem 2022.gadā RFF zaudēs LFF biedra statusu. Tāpat RFF prezidents apsolīja aktualizēt tuvākajā LFF Attīstības un jauniešu komitejas sēdē jautājumus par fiksētām spēļu dienām jaunatnes sacensībās un par treneru apbalvošanu. Savukārt nākamajā RFF valdes sēdē obligāti tiks skatīts jautājums par tiesnešu kursiem Rīgas reģiona jaunatnes klubiem, kuru prezentēs Aleskejs Spasjonņikovs.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo