LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Trešdien, 25.martā plkst.10:30, attālinātajā režīmā notika kārtējā Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā galvenokārt tika apspriesti jautājumi saistībā ar 31.martā ieplānoto attālināto tikšanos starp Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadību un Rīgas reģiona LFF biedriem un biedru kandidātiem. RFF prezidents Eduards Borisevičs iepazīstināja arī ar 2020.gada biedrības finanšu un skaitliskajiem rādītājiem un speciālistu slēdzieniem un ieskicēja scenārijus par sacensību atsākšanu Rīgas reģionā.

LFF statūtu izmaiņas jeb precizējumi, LFF 2021.gada budžets, Reģiona reforma un KIAAP programma būs galvenās tēmas, par kurām LFF vadība plāno komunicēt tikšanās laikā ar biedriem un biedru kandidātiem no Rīgas reģiona 31.martā pirms LFF Kongresa 30 aprīlī. Protams, būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī pārspriest citas futbola problēmas. RFF valde, diskutējot par LFF izvirzītajām tēmām, bija vienisprātis, ka jautājumu Rīgas reģionu futbola klubiem un organizācijām varētu rasties ļoti daudz, tāpēc visi tiek aicināti aktīvi piedalīties šajā sapulcē. Attālinātās tikšanas sākums 31.martā plkst.12:00.

RFF valdes sēdes laikā Eduards Borisevičs arī prezentēja klātesošajiem 2020.gada biedrības finanšu un darbības pārskatu, RFF Revīzijas komisijas un Neatkarīgā revidenta ziņojumus, kas drīzumā tāpat, kā visi pārējie svarīgi RFF dokumenti, būs pieejami RFF mājas lapā www.riga.lff.lv sadaļā “Par mums”.

25.martā RFF valdes sēdē tika apskatīts arī aktuālais biedrības futbola aktivitāšu kalendārs, pēc kura pie ļoti optimistiska scenārija jau maijā tiks atsāktas visas sacensības un klātienes pasākumi. Šajā tēmā tika diskutēts: vai ir vērts tuvākajā laikā vispār cerēt uz iespēju un dalībnieku vēlmi aizvadīt turnīrus iekštelpās?!

Noslēgumā biedrības vadītājs pateicās klātesošajiem par iesaisti Rīgas reģiona futbola attīstības jautājumos, kā arī ieskicēja nākamo RFF valdes sēdi, kura varētu notikt aprīlī pirms LFF Kongresa.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo