LIVE Programma

Datums Laiks Nosaukums Norises vieta

Svētdien, 18.augustā, notiks tradicionālais pludmales futbola turnīrs IT profesionāļiem. Savu dalību apstiprinājušas “Accenture Latvia”, “Clarity Labs”, “Emergn” un “Evolution Gaming” komandas, taču kompānijām vēl iespēja pieteikties līdz pat piektdienas vakaram.

Sacensības notiks Jūrmalas sporta veidu centrā Majoru pludmalē, pirmo spēļu sākums pulksten 13:00. Turnīru rīko Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA). Plānots, ka komandas aizvadīs viena apļa turnīru tiekoties katra ar katru.

Kā ierasts, liela daļa no uzņēmumu dalības maksām tiks novirzīta labdarībai. Šoreiz pie biļetēm uz Latvijas un Maķedonijas valstsvienību spēli 9.septembrī tiks Rīgas 71.vidusskolas jaunie futbola entuziasti. Rīgas 71.vidusskola un Rīnūžu vidusskola bija vissaktīvākie Skolu futbola aktivitātēs 2018./2019.g.sezonā (Rīnūžu vidusskola tika sveikta jau maijā, pateicoties Loģistikas uzņēmumiem).

Pērn par kausa ieguvējiem kļuva “Euro Live Technologies” uzņēmuma komanda, kas finālā pēcspēļu sitienu sērijā pārspēja “Evolution Gaming”, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa “Accenture” pārstāvji, kas bronzas mačā ar 3:1 pieveica “Clarity Labs”.

Sacensību atbalstītāji: dabīgais avota ūdens “Lielbāta” un saldējums “Eskimos”.

Vairāk informācijas meklējiet Facebook vietnē https://www.facebook.com/LatviaITfootball/.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo
mercure logo pantone logo beerhouse logo 2019
eskimos logo
luna logo
lgk logo
giftprint logo fantasypark logo

Partneri
    lerona logo