LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Otrdien, 2. jūlijā, RTU stadiona telpās risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā, piedaloties visiem valdes locekļiem, tika skatīti jautājumi saistībā ar RFF organizētajām vasaras sacensībām, kā arī prezentēta organizācijas prezidenta Eduarda Boriseviča atskaite par RFF pašreizējiem sadarbības partneriem.

Sēde tika sākta ar klusuma brīdi, pieminot šajās dienās mūžībā aizgājušo ilggadīgo futbola treneri un funkcionāru Jāni Skredeli. Pēcāk organizācijas vadītājs sveica jūnija jubilārus RFF organizācijas rindās – valdes locekli Kasparu Lakševicu, Goda prezidentu Juri Keišu un izpilddirektoru Ādolfu Supi.

Pamatojoties uz sēdes darba plānu, E.Borisevičs informēja klātesošos par RFF pašreiz īstenotajām vasaras aktivitātēm, kas tiek organizētas sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un citām organizācijām, kā arī par plānotajiem pasākumiem rudenī un ziemas sākumā.

Pēc RFF prezidenta teiktā šajā vasaras sezonā, pateicoties aktīvam kolektīva darbam, RFF aktivitātēs veiksmīgi piesaistīti jauni sadarbības partnerim, piemēram, Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”, “Splat”, “Luna Group”, “Cēsu alus”, saldējums “Eskimos”, dabīgais avota ūdens “Lielbāta” u.c.

Vienlaikus E.Borisevičs pauda nožēlu par ne tik sekmīgu sadarbību ar stratēģiskajiem ilgtermiņa partneriem – LFF un Rīgas domi. Pēc klātesošo apspriedes un izteiktajām pārdomām, tiek pieņemts lēmums nosūtīt vēstuli Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājam Oļegam Burovam ar aicinājumu padziļinātāk pievērsties Rīgas futbola infrastruktūras pieejamības un izcenojuma jautājumam, ņemot vērā to, ka Latvijas galvaspilsētā joprojām nav pilnvērtīga futbola infrastruktūra, turklāt pašvaldības pārziņā esošās sporta zāles un laukumi paliek arvien grūtāk pieejami pilsētas bērnu un jaunatnes klubiem, kā arī amatieru komandām.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo