LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Trešdien, 25.aprīlī, Rīgas domes telpās risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā, piedaloties gandrīz visiem valdes locekļiem, tika skatīti jautājumi saistībā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) gadskārtējā Kongresa norisi, tās ietvaros plānoto organizācijas Statūtu maiņu, kā arī veikts atskats uz aizvadīto RFF ziemas sezonu un plānotajām aktualitātēm vasarā.

Sēdes ievadā RFF prezidents Eduards Borisevičs apsveica klātesošos ar Latvijas galvaspilsētas vadošās futbola organizācijas 25 gadu jubileju, novēlot federācijai arī nākotnē turpināt uzņemto kursu un darboties ar tikpat lielu profesionalitāti, entuziasmu un darba sparu.

Pasākuma gaitā E.Borisevičs un RFF Goda prezidents Juris Keišs informēja sēdes dalībniekus par LFF 26. aprīlī plānotā Kongresa darba kārtību un situāciju saistībā ar jaunajiem LFF Statūtiem. Valdes locekļi pieņēma lēmumu balsot “par” vai “pret” jauno statūtu apstiprināšanu attālināti pēc aktuālās dokumentācijas saņemšanas.

Tāpat RFF prezidents detalizētāk informēja klātesošos par ziemas sezonas turnīru rezultātiem un plānotajām aktivitātēm vasarā, kā īpaši pozitīvo akcentējot “Ādas bumbas” sacensību ieviešanu Rīgas reģionā. Savukārt, kā negatīvu pavērsienu Latvijas galvaspilsētas futbola dzīvē E.Borisevičs norādīja pilsētas palikšanu bez tradicionālā Rīgas futbola čempionāta.

Valdes loceklis Sergejs Ščegoļevs dalījās iespaidos par nule kā aizvadītā otrā Eiropas mēroga korporatīvā turnīra norisi, pozitīvajām dalībnieku un partneru atsauksmēm, kā arī sacensību attīstības plāniem nākotnē. Tāpat sēdes laikā tika apspriests jautājums par pludmales futbola stadiona pie Vanšu tilta Ķīpsalā uzlabošanu.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo