rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Šā gada 27. aprīlī “Elektrum” Olimpiskā centra parketa seguma zālē pirmo reizi notiks Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Futbola turnīru asociācijas (FTA) atbalstītā Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā loģistikas uzņēmumiem, kurā piedalīsies astoņas vienības.

Sacensību norise plānota ar plkst.10.00 paredzēto dalībnieku reģistrāciju, bet no plkst.10.30 līdz plkst.14.00 risināsies turnīra spēles, kurā Latvijas kausa titulu paralēli uz diviem laukumiem vienlaikus noskaidros astoņas komandas, aizvadot viena apļa turnīru, kurā tiksies katra ar katru. Mača ilgums plānots viena desmit minūšu perioda ietvaros, savukārt apbalvošana plānota uzreiz pēc sacensību izskaņas – orientējoši ap plkst.14.00.

Dalību sacensībās apstiprinājušas “Latvijas Dzelzceļš”, “DSV”, “MMD Serviss”, “Havi Logistics”, “Kreiss”, “Baltic Logistic Solutions”, “Baltic Express” un “Kvinto GR”.

Komandu pieteikumos aizliegts iekļaut personas, kuras nav attiecīgās kompānijas darbinieki, taču pēc uzņēmuma iniciatīvas ir iespēja iekļaut maksimums divus spēlētājus, kuriem turnīra norises dienā nepastāv darba attiecības, bet tie ir citā veidā saistīti ar uzņēmumu.

Visas pirmo trīs vietu ieguvējas tiks apbalvotas ar piemiņas kausiem un medaļām, tāpat organizatori atsevišķi sveiks sacensību labāko treneri/menedžeri, vārtsargu, rezultatīvāko uzbrucēju un vērtīgāko spēlētāju.

Sacensību galvenie uzdevumi ir aktīvās atpūtas organizēšana Latvijas Loģistikas nozarē strādājošajiem kontaktu veidošana un nostiprināšana, kā arī telpu futbola popularizēšana.

 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo