LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Meiteņu futbolu popularizējošais un attīstošais projekts Meiteņu futbols atgriežas skolās 2019. gadā piedzīvo savu trešo darbības sezonu! Šosezon spēkiem mērosies skolu komandas ar 2005.-2007. dzimšanas gada skolniecēm, turklāt pirmoreiz projekta vēsturē līdztekus spēlēm Rīgā sacensības norisināsies arī Latgales reģionā.

Spēles notiks no februāra līdz martam trīs posmos Rīgā (apakšgrupu spēles - ceturtdaļfināli un pusfināli - fināls) un divos posmos Latgales reģionā (apakšgrupu spēles un ceturtdaļfināli - pusfināli un fināls). Skolu komandu pieteikumi tiek gaidīti līdz 15. februārim, nosūtot tos uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  (Rīga) vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  (Latgale).

"Sporta loma mūsdienu sabiedrībā iegūst arvien būtiskāku vietu, no tendencēm kļūstot par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. To ļoti skaidri apliecina veiksmīgi realizētais projekts Sporto visa klase. Vēl būtiskāka loma sporta attīstībā ir sporta pedagogiem, kuri ne tikai organizē sporta nodarbības, bet arī iedrošina, motivē un audzina mūsu jauno paaudzi sportiskā un veselīgā garā. Futbols Latvijas sportā kļūst arvien pieprasītāks, kas mums uzliek papildu pienākumu būt pieejamiem, profesionāliem un atbildīgiem. Tādējādi mēs esam uzsākuši organizēt un turpinām attīstīt projektu Meiteņu futbols atgriežas skolās. Šī projekta mērķis ir popularizēt meiteņu futbolu un futbolu kā veselīgu dzīvesveidu, kas ļauj bērniem vispusīgi attīstīties, pavadīt laiku labā atmosfērā un satikt jaunus draugus. Projekta laikā bērnus sagaida pārsteigumi un balvas no atbalstītājiem, savukārt izglītības iestādes, kas iesaistās projektā, savā īpašumā var iegūt sporta inventāru skolas vajadzībām, kā arī vērtīgu futbola trenera pieredzi. Aktīvākos sporta pedagogus, kuri palīdzēs mums futbola popularizēšanas misijā, sagaidīs īpaša atzinība," pauž Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

Sacensības organizē Latvijas Futbola federācija sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju un LFF Latgales reģionālo futbola centru.

PROJEKTA VĒSTURE:

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo