rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Otrdien, 8. janvārī, Rīgas domes telpās risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) valdes sēde, kurā, piedaloties pilnīgi visiem valdes locekļiem, tika skatīts jautājums saistībā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) vīziju attiecībā uz futbola attīstību valsts reģionos (ieskaitot Rīgu), kā arī citas aktualitātes.

Valdes sēdes ietvaros RFF prezidents Eduards Borisevičs un izpilddirektors Ādolfs Supe informēja klātesošos par galvenajām izmaiņām LFF vīzijā attiecībā uz futbola attīstību reģionos (ieskaitot Rīgu) pēc tikšanās ar LFF Sporta direktoru Daini Kazakeviču. Tāpat tika diskutēts par dažādiem projektiem, īpašu uzmanību pievēršot idejai par klubu atbalstu bērnudārzu sporta stundu ar futbola elementiem organizēšanai.

Tāpat E.Borisevičs atklāja ieceri šā gada janvārī un februārī tikties ar visiem RFF biedriem, Rīgas un Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes futbola klubiem.

Sēdes gaitā RFF prezidents prezentēja klātesošajiem aktuālo 2019. gada RFF sacensību un pasākumu plānu, savukārt Sergejs Ščegoļevs informēja par 2018. gada “Strong” starptautiskā korporatīvā turnīra atsauksmēm un šī gada plāniem.

Valdes loceklis Kaspars Lakševičs aicināja aktīvi reaģēt uz “futbola tirgus” pieprasījumu, organizējot komercturnīrus uzņēmumiem, kuri šobrīd aktīvi attīstās Latvijas mērogā un piesaista arvien vairāk cilvēku resursu, tādējādi panākot aktīvu dalībnieku piesaisti amatieru futbolam.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo