LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jau šo svētdien – 16. decembrī – Salaspils sporta nama zālē risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Latvijas Futbola federācijas atbalstītā bezmaksas Rīgas Ziemassvētku kausa izcīņa telpu futbolā meitenēm, kas pulcēs ievērojamu dalībnieku skaitu – 24 komandas.

Šo trešdien notika RFF veiktā turnīra grupu izloze, sadalot visas 24 vienības trijās apakšgrupās pa astoņām vienībām katrā. Atbilstoši izlozes rezultātiem A grupā startēs Latvijas galvaspilsētu pārstāvošās “Riga United”, “RFS 2”, “Friends un “Valsts Policijas Koledža”, kā arī FC “Nikers” (Kuldīga), Preiļu BJSS, Rēzekne BJSS un FK “Jelgava 2”. B apakšgrupā spēkiem mērosies “RFS 1”, “Dinamo Rīga 2”, SK “Super Nova” (visas no Rīgas), FK “Jelgava 1”, FK “Liepāja”, BFC “Daugavpils”, FK “Priekuļi 1” un FK “Olaine”, kamēr C grupā Latvijas galvaspilsētu pārstāvēs SK “Imanta”, “Lucavsala/LSAB”, “Dinamo Rīga 1” un “RFS 3”, kuru konkurentes būs FK “Priekuļi 2”, Ludzas “NSS/SK Kuorsova”, “Liepājas Futbola skola 2” un “AFA Olaine”.

No plkst.10.00 līdz plkst.15.00 tiks aizvadīts grupu turnīra posms, savstarpējos mačos paralēli uz trim parketa laukumiem tiekoties katras apakšgrupas komandām. Astoņas labākās vienības nopelnīs ceļazīmi uz izslēgšanas cīņām no ceturtdaļfināla stadijas, kas sāksies plkst.15.00, savukārt laureātu apbalvošana plānota plkst.16.00.

Kā vēstīts, dalībniecēm nav noteikti vecuma ierobežojumi, tomēr tiek rekomendēts sacensībām pieteikt 2004. gadā dzimušas spēlētājas un vecākas. Vienas komandas ietvaros atļauts pieteikt maksimums 14 futbolistes, bet tās spēlētājas, kuras kausa izcīņas norises dienā nav sasniegušas 18 gadu vecumu, piedalīties var tikai ar rakstisku vecāku atļauju.

Turnīra uzdevums ir palīdzēt tā dalībniecēm sagatavoties ziemas sezonai un jo īpaši Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātam, veicināt komunikāciju starp meiteņu klubiem, kā arī stiprāko meiteņu komandu un labāko spēlētāju noteikšana. Šosezon sacensības atbalsta vadošais sieviešu higiēnas preču zīmols Austrumeiropā “Bella”.

Pērn notikušajās sacensībās 14 komandu un 150 dalībnieču konkurencē pirmās divas vietas izcīnīja RFS vienības, savukārt trešajā pozīcijā ierindojās Rēzeknes BJSS/SK Progress.

excel Kalendārs

word Sacensību reglaments

Informācija (t.sk. rezultāti, bildes un video) par pirmo turnīru

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo