logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Aizvadīts Jūrmales domas kausa otrais posms pludmales futbolā. Tajā, gluži kā pirmajā posmā, uzvaru izcīnīja “Kreiss” vienība, līdz ar to kopvērtējumā attālinoties no tuvākajiem sekotājiem “New Project” desmit punktu attālumā.

Ja pirmajam posmam pieteicās 11 komandas, tad otrajam jau par divām vairāk – 13. Turklāt šī gada jaunpienācēji startēja ar itin labām sekmēm – “BFS Atlas” kvalificējās finālgrupai, kur gan palika pēdējā, piektajā vietā, bet “Ziemeļblāzma” izcīnīja devīto vietu.

Miniturnīrā par pirmo līdz piekto vietu divas komandas – “Kreiss” un “New Project” – finišēja ar identisku punktu skaitu, līdz ar to pirmās vietas noskaidrošanai vērā tika ņemta kopējā vārtu attiecība, kas labāka izrādījās “Kreiss”. Trešo vietu izcīnīja “FK Zep/Forevers”, bet ceturto – “Joga Bonita”.

Par posma rezultatīvāko spēlētāju ar desmit vārtu guvumiem kļuva “Kreiss” pārstāvis Maksims Seņs, kam ar sešiem precīziem sitieniem sekoja Aleksandrs Osins (“New Project”) un Andis Dombrovskis (“RTU/Beerhouse No1”). M.Seņs ar 12 vārtu guvumiem arī izvirzījies visa turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā. Par diviem mazāk Nikolajam Kočeriginam (“PFD Kreiss”) un A.Dombrovskim.

14

Pērn Jūrmalas kausā kopumā startēja 19 komandas, divas no tām gan tikai vienā posmā, labākajām desmit kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Par kausa ieguvējiem otro gadu pēc kārtas kļuva “New Project”, kas finālā pēcspēļu sitienu sērijā ar 8:7 pieveica “PFD Kreiss”, savukārt mačā par trešo vietu “VUSK Stolichnaya” ar 2:0 pārspēja “Auto Truck Studio”.

2018.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi un Zemgales reģionālo centru.

Jūrmalas domes kauss notiks katru otro nedēļu, finālposms – 4.augustā. Nākamais posms – 14.jūlijā. Turnīra norises vieta – Majoros, Ērgļu ielas galā. Sacensību sākums – pulksten 11:00.

Atgādinām, ka komandas sacensībām piesakās norises dienā uz vietas. Maksājot par katru posmu atsevišķi – EUR 50.00. Dalības maksa finālposmā – EUR 30.00 no komandas.

Turnīra atbalstītāji: Sporta veikals “KOMANDA”, “MemoryWater”, “Sportlex”, “Beerhouse No1”, “Forevers”, “Piebalgas alus”, “Solepharm”, “Lotos Pharma”.Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.