rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Šo sestdien, 5. maijā, “Elektrum” Olimpiskā centra sintētiskā seguma futbola laukumā risināsies Eiropas korporatīvā turnīra pirmais posms, kurā startēs desmit komandas no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas.

Atbilstoši sacensību nolikumam visas desmit turnīra dalībnieces ar izlozes palīdzību tiks sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadīs viena apļa turnīru, pa reizei tiekoties katra ar katru. Katras grupas četras labākās vienības cīņu par uzvaru turpinās izslēgšanas mačos, kamēr piekto pozīciju ieguvējas savstarpējā duelī noskaidros devītās vietas ieguvēju. Priekšsacīkšu etapa spēles pēc formāta “5+1” (pieci laukuma spēlētāji un vārtsargs) uz diviem “Elektrum” Olimpiskā centra laukumiem paralēli notiks no plkst.11.00 līdz plkst.15.15, pēcāk līdz plkst.18.30 risināsies “play-off” cīņas, bet laureātu sveikšana plānota plkst.22.00 sporta bārā un naktsklubā “Friends”.

Latviju turnīrā pārstāvēs “Baltic International Bank” (BIB), “STRONG” un “Rīgas Pašvaldības Policija”, divas vienības piedalīsies no Polijas (“Zaklad Metalurgizcny WSK” , “PKO Bank Polski”) un Lietuvas (“Klaipeda City”, “Hegvita”), bet pa vienai no Krievijas (“Intel”), Baltkrievijas (“Minskenergo”) un Igaunijas (“Fortuna Elron”).

Sacensību izloze notiks turnīram paredzētajā preses konferencē 4. maijā plkst.18.00 viesnīcā “Mercure Riga Centre hotel”, Elizabetes ielā 101, Rīgā. Plānots, ka šajā pasākumā piedalīsies ne tikai komandu pārstāvji un uzņēmēji no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Krievijas, bet arī Latvijas minifutbola asociācijas prezidents Mareks Ķere, Rīgas Futbola federācijas (RFF) prezidents Eduards Borisevičs, kā arī Rīgas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Eiropas korporatīvā futbola federācijas vadība, kā arī Rīgas Domes pārstāvji.

Preses konferences gaitā iecerēts arī pārrunāt korporatīvā futbola attīstības iespējas Latvijā un Eiropā, kā arī tuvāk iepazīties ar Latvijas un viesu valstu uzņēmējiem.

Turnīru organizē Latvijas Korporatīvā sporta sacensību asociācija sadarbībā ar RFF, apsardzes kompāniju “STRONG” un “LIVE RĪGA”.

camera icon Turnīra plakāts

word Turnīra reglaments

excel Turnīra kalendārs

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo