LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sestdien, 29.aprīlī, Rīgas Futbola federācijas (RFF) prezidents Eduards Borisevičs apmeklēja jaundibinātā bērnu futbola kluba „Strong FC” treniņu mākslīgā seguma laukumā pie Rīgas 31.vidusskolas.

Daudziem jau ir zināma apsardzes firma „Strong”, tās amatieru komanda, kā arī šī kompānijas regulāri rīkotie starptautiskie turnīri saviem partneriem pēc Rīgas ziemas un vasaras futbola sezonām. Aprīlī Sporta klubs „Strong” Sergeja Ščegoļeva vadībā ir spēris jaunu soli futbola attīstībā, atvērot bērnu futbola klubu „Strong FC” ar galveno treneri Alekseju Koļesņikovu un viņa asistentu Vadimu Sarapulovu.

„Strong FC” nodrošina treniņu procesu ne tikai bērniem, kurus ved vecāki no tuvākajiem Rīgas rajoniem, bet arī Rīgas pašvaldības bērnu nama „Ziemeļi” audzēkņiem. Tieši tādēļ RFF operatīvi reaģēja uz jaundibinātā kluba aicinājumu apmeklēt viņu atvērto treniņu.

RFF prezidents E.Borisevičs vizītes laikā apdāvināja bērnu futbola kluba „Strong FC” audzēkņus ar treniņu bumbām un piemiņas balvām.

Atgādinām, ka viens no RFF 2018.gada Kongresā deklarētajiem mērķim ir „caur futbolu rūpēties par sabiedrību, īpaši par neaizsargātajām iedzīvotāju grupām”.

camera icon Foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo