LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jau tuvākajās dienās – šo piektdien un sestdien – “Elektrum” Olimpiskajā centrā Rīgā uz sintētiskā seguma futbola laukuma risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Futbola turnīru asociācijas (FTA), Latvijas Futbola federācijas un Latvijas Augstskolu Sporta savienības (LASS) atbalstītā Latvijas XXIII Universiāde minifutbolā (7 pret 7), kas pulcēs 12 vīriešu un četras sieviešu komandas.

Sacensību pirmajā dienā piektdien, 20.aprīlī, laika periodā no plkst.21.00 līdz plkst.23.00 spēkus samēros Latvijas koledžu un augstskolu dāmu vienības. Līdzīgi kā pērn piedalīsies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) vienības, savukārt Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) un apvienotās Latvijas augstskolu vienības vietā šogad startēs Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Latvijas Universitāte (LU).

Turnīra gaitā plkst.21.00 notiks izloze, no plkst.21.30 līdz plkst.23.00 dalībnieces uz diviem laukumiem aizvadīs viena apļa formāta turnīru, tiekoties katra ar katru, savukārt plkst.23.00 paredzēta laureātu sveikšana.

Dienu vēlāk no plkst.17.30 līdz plkst.23.30 turpat “Elektrum” Olimpiskā centra laukumos sacensībām posīsies 12 kungu komandas. Līdzīgi kā pērn, kad arī dalībnieku skaits bija identisks, turnīrā piedalīsies Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija (NAA), Transporta un sakaru institūts (TSI), LU, RTU, LSPA, Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE), Ventspils Augstskola (VeA), Daugavpils Universitāte (DU), Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTTA), Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA).

No pagājušā gada vienībām dalībnieku pulkā šoreiz nebūs Rīgas Tehniskā koledža (RTK) un Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA), taču to vietā nākušas divas jaunas komandas – Rīgas Aeronavigācijas institūts (RAI), kas turnīrā atgriežas pēc gada pārtraukuma, kā arī Banku augstskola (BA).

Vīriešu sacensībās izloze grupās un spēļu kalendāra paziņošana risināsies sacensību dienā plkst.17.30, savukārt plkst.18.00 sāksies spēles, turnīram noslēdzoties ar apbalvošanas ceremoniju plkst.23.30.

Kā zināms, RFF kopš 2012. gada rudens divreiz gadā organizē kausa izcīņas minifutbolā studentu komandām. To galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju starp Latvijas koledžām un universitātēm, un to studentiem, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un futbolu studenti vidū, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Latvijas augstskolu vidū.

Pērn pavasarī notikušajā turnīrā abu dzimumu konkurencē uzvaras laurus plūca Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pārstāvētās vienības.

word Sieviešu turnīra nolikums un pieteikuma forma

word Vīriešu turnīra nolikums un pieteikuma forma

excel Kalendārs

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo