rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Nākamajā nedēļā – 20. un 21. aprīlī – “Elektrum” Olimpiskajā centrā Rīgā uz sintētiskā seguma futbola laukuma risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Futbola turnīru asociācijas (FTA), Latvijas Futbola federācijas un Latvijas Augstskolu Sporta savienības (LASS) atbalstītais Latvijas Universiādes posms minifutbolā (7 pret 7) vīriešu un sieviešu komandām. Pieteikties sacensībām iespējams līdz pat 16. aprīlim.

Sacensību pirmajā dienā 20.aprīlī laika periodā no plkst.21.00 līdz plkst.23.00 spēkus samēros Latvijas koledžu un augstskolu dāmu vienības, savukārt dienu vēlāk no plkst.18.00 līdz plkst.23.00 laukumā posīsies kungu komandas.

Turnīram var pieteikties Latvijas Augstākās izglītības iestāžu (augstskolas un koledžas) studenti (klātienes un neklātienes), (profesionālo studiju, bakalauri, maģistranti, doktoranti, medicīnas augstskolu rezidenti) un attiecīgās augstskolas 2017. gada absolventi, ko ar parakstu un zīmogu apliecina augstskolas administrācija (personāldaļa).

Sacensībām atļauts pieteikt maksimums 12 spēlētājus. Pieteikumi jāiesniedz uz speciālas veidlapas, kas līdz 16. aprīlim jānosūta turnīra izpilddirektorei Jevgeņijai Obodņikovai (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).

Kā zināms, RFF kopš 2012. gada rudens divreiz gadā organizē kausa izcīņas minifutbolā studentu komandām. To galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju starp Latvijas koledžām un universitātēm, un to studentiem, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un futbolu studenti vidū, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Latvijas augstskolu vidū.

Pērn pavasarī notikušajā turnīrā abu dzimumu konkurencē uzvaras laurus plūca Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pārstāvētās vienības.

word Sieviešu turnīra nolikums un pieteikuma forma

word Vīriešu turnīra nolikums un pieteikuma forma

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo