LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Nākamajā nedēļā – 20. un 21. aprīlī – “Elektrum” Olimpiskajā centrā Rīgā uz sintētiskā seguma futbola laukuma risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Futbola turnīru asociācijas (FTA), Latvijas Futbola federācijas un Latvijas Augstskolu Sporta savienības (LASS) atbalstītais Latvijas Universiādes posms minifutbolā (7 pret 7) vīriešu un sieviešu komandām. Pieteikties sacensībām iespējams līdz pat 16. aprīlim.

Sacensību pirmajā dienā 20.aprīlī laika periodā no plkst.21.00 līdz plkst.23.00 spēkus samēros Latvijas koledžu un augstskolu dāmu vienības, savukārt dienu vēlāk no plkst.18.00 līdz plkst.23.00 laukumā posīsies kungu komandas.

Turnīram var pieteikties Latvijas Augstākās izglītības iestāžu (augstskolas un koledžas) studenti (klātienes un neklātienes), (profesionālo studiju, bakalauri, maģistranti, doktoranti, medicīnas augstskolu rezidenti) un attiecīgās augstskolas 2017. gada absolventi, ko ar parakstu un zīmogu apliecina augstskolas administrācija (personāldaļa).

Sacensībām atļauts pieteikt maksimums 12 spēlētājus. Pieteikumi jāiesniedz uz speciālas veidlapas, kas līdz 16. aprīlim jānosūta turnīra izpilddirektorei Jevgeņijai Obodņikovai (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).

Kā zināms, RFF kopš 2012. gada rudens divreiz gadā organizē kausa izcīņas minifutbolā studentu komandām. To galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju starp Latvijas koledžām un universitātēm, un to studentiem, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un futbolu studenti vidū, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Latvijas augstskolu vidū.

Pērn pavasarī notikušajā turnīrā abu dzimumu konkurencē uzvaras laurus plūca Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pārstāvētās vienības.

word Sieviešu turnīra nolikums un pieteikuma forma

word Vīriešu turnīra nolikums un pieteikuma forma

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo