LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Rīgas Futbola federācijas (RFF) vārdā aicinām pieteikt Jūsu koledžas vai augstskolas komandu 2017. gada rudens kausa izcīņai minifutbolā, kas risināsies jau sesto gadu pēc kārtas sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) projekta "Futbola Diena 2017" ietvaros, tādējādi pakāpeniski kļūstot par vienu no lielākajiem un nozīmīgākajiem augstskolu sociālajiem un sporta pasākumiem.

Sacensības risināsies 2017. gada 23. septembrī plkst. 14:00 “Elektrum” Olimpiskajā centrā mākslīgā seguma futbola laukumā, Grostonas ielā 6b, savukārt grupu izloze un spēļu kalendāra paziņošana notiks pusstundu agrāk – plkst. 13:30.

Turnīrs notiks vienā disciplīnā vīriešu konkurencē formātā 6x6 (5 spēlētāji un vārtsargs) uzreiz trīs laukumos, un tajā drīkstēs pieteikt ne vairāk par desmit spēlētājiem, kuri ir Latvijas augstākās izglītības iestādes (augstskolas un koledžas) studenti (klātienes un neklātienes), (profesionālo studiju, bakalauri, maģistranti, doktoranti, medicīnas augstskolu rezidenti) un attiecīgās augstskolas 2017. gada absolventi.

Sacensību galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju starp Latvijas koledžām un universitātēm, un to studentiem, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un futbolu studentu vidū, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Latvijas augstskolu vidū.

Latvijas un Rīgas Futbola federācija cer, ka arī šoreiz studentu kausa izcīņa minifutbolā gūs lielu atsaucību, tādēļ aicinām Jūs līdz 18. septembrim pieteikt savu komandu dalībai turnīrā, aizpildot pieteikuma veidlapu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzu sazināties ar turnīra izpilddirektori Jevgeņiju Obodņikovu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai 20081601).

Sacensību reglaments un pieteikuma forma

Informācija (t.sk. rezultāti, bildes un video) par pēdējo studentu turnīru rudenī

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo