rff logo logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Jaunumi

Nedēļas nogalē – 22. un 23. jūlijā – mājīgajā Liepājas pludmalē notiks Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā ar desmit komandu piedalīšanos. Pirmajā dienā tiks aizvadītas apakšgrupu cīņas, savukārt otrajā – izslēgšanas spēles sākot ar ceturtdaļfināliem. Spēļu sākums sestdien no pulksten 12:00, svētdien – no 11:00.

Lasīt tālāk ...
10. un 17. jūlijā RTU mākslīgā seguma futbola laukumā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta septītā kārta, pēc kuras vadību joprojām saglabāja pašreizējā līdere FK “BEITAR”.
 
Saskaņā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisijas (DK) sēdes lēmumu no tālākas līdzdalības Rīgas futbola čempionātā izslēgta FC “RAITA” komanda, kas sākotnēji pati atsauca savu dalību, taču vēlāk no LFF sacensībām tika diskvalificēta uz nenoteiktu laiku. Līdz ar to dalību čempionātā turpinās 14 vienības.
 

Ceturtdien, 13.jūlijā, Majoros tika aizvadītas Latvijas pludmales futbola čempionāta piektās un sestās kārtas spēles. Joprojām pārliecinošu sniegumu turpina demonstrēt “Kreiss”, kas izcīnīja uzvaras abos aizvadītajos mačos, savukārt “RTU/Beerhouse No1” un FK “TUC” vienības piedzīvoja pa vienam zaudējumam, līdz ar to “Kreiss” vīriem atstatumu līdz tuvākajiem sekotājiem izdevies palielināt līdz sešiem punktiem.

Lasīt tālāk ...

Ceturtdien, 13.jūlijā, Majoros ar piektās kārtas spēlēm noslēgsies Latvijas pludmales futbola čempionāta pirmais aplis, tūdaļ pēc tām tiks aizvadīti arī sestās kārtas mači, kas, savukārt, ievadīs sacensību otro riņķi.

Lasīt tālāk ...
Noslēdzies Rīgas pilsētas jaunatnes čempionāts, kuru līdzīgi kā pērn organizēja Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Turnīra ietvaros aizvadītas 390 spēles, noskaidrojot trīs labākās komandas trijās vecākajās grupās, kas pārstāvēs Rīgu Latvijas fināla sacensībās vasaras sezonas noslēgumā. Vispārliecinošāk turnīrā sevi apliecināja FS “Metta” komandas, kas triumfēja visu triju vecāko grupu sacensībās.
 
Iepriekšējās nedēļas gaitā aizvadītas kārtējās spēles Rīgas futbola čempionātā. Ja A apakšgrupā situācija kopvērtējuma tabulas augšgalā arvien ir ļoti blīva un saspīlēta, tad B grupā vadību nostiprinājusi “EXCONDO” vienība.
 

Ceturtdien, 6.jūlijā, Majoros tika aizvadīts Latvijas pludmales futbola čempionāta otrais posms. Pēc tā turnīra vienvdībā izvirzījusies trīskārtējā čempionvienība “Kreiss”, kas uzvarējusi visās četrās spēlēs. Favorītu divcīņā “Kreiss” ar minimālu 1:0 pārsvaru pieveica pašreizējos čempionus “RTU/Beerhouse No1”.

Lasīt tālāk ...

Ceturtdien, 6.jūlijā, Majoros tiks aizvadīts Latvijas pludmales futbola čempionāta otrais posms. Katra no sešām vienībām aizvadīs pa divām spēlēm. Pēc pirmajiem diviem mačiem līderos izvirzījušās “RTU/Beerhouse No1” un “Kreiss” komandas, kas, interesanti, vienu no cīņām aizvadīs savā starpā.

Lasīt tālāk ...
Šo pirmdien RTU mākslīgā seguma futbola laukumā notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta sestā kārta. Tās centrālajā mačā svarīgu uzvaru svinēja FK “BEITAR”, kas uzveica tiešo konkurenti FC “Raita” un izvirzījās kopvērtējuma tabulas pirmajā pozīcijā.
 
Pamatojoties uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisijas sēdes jūnija izskaņā pieņemto lēmumu, no dalības Rīgas futbola čempionāta saistībā ar komandas iespējamo līdzdalību spēļu manipulācijā izslēgta FK “Sirius” vienība. Tādējādi sacensību A apakšgrupā cīņu turpinās sešas vienības.
 

Ceturtdien, 29.jūnijā, Majoros sākās Latvijas pludmales futbola čempionāts ar sešu komandu piedalīšanos. Pirmo posmu vispārliecinošāk aizvadīja pašreizējie čempioni un “RTU/Beerhouse No1” un pērnā gada bronzas medaļu ieguvēji “Kreiss”, kas izcīnīja uzvaras abās aizvadītajās spēlēs, pa vienam panākumam FK “TUC” un “FK Zep/Forevers” komandām, bet bez punktiem pagaidām palikušas VBFK un “PFK Ludza/Grifs AG” vienības.

Lasīt tālāk ...
Pirmdien RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā tika aizvadītas Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta piektā kārta. Tās ietvaros divu vadošo komandu savstarpējā duelī svarīgu panākumu izcīnīja FC “Raita”, kas pārspēja tiešo konkurenti “ISG/FREE”, tādējādi izvirzoties turnīra kopvērtējuma tabulas vienvadībā. Interesanti, ka šajā kārtā nevienā no astoņiem mačiem netika gūti vairāk par trim vārtiem.
 
Šo pirmdien RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta ceturtā kārta, kuras ietvaros kārtējos panākumus kaldināja abas sacensību līderes – FC “Raita” un “ISG/FREE”.
 

Neirastā laikā, vēlāk nekā citus gadus, plānots Latvijas pludmales futbola čempionāta starts. Uz pirmo posmu komandas sabrauks 29.jūnijā, bet pēdējo aizvadīs 3.augustā, pa vidam – 22. un 23.jūlijā Liepājā aizvadot Latvijas kausa izcīņu.

Lasīt tālāk ...
Iepriekšējā nedēļā aizvadītas kārtējās Rīgas futbola čempionāta spēles. Paralēli sportiskajiem notikumiem notikušas arī izmaiņas dalībnieku sastāvā – dažādu tehnisku iemeslu dēļ sacensības neturpinās FK “Fortūna/Ogre”.
 
Straujiem soļiem savam noslēgumam tuvojas Rīgas pilsētas jaunatnes čempionāts, kuru organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Četrās vecuma grupās šobrīd kopumā izspēlēti jau 342 mači, un trīs vecāko kategoriju A apakšgrupās jau noskaidrotas gandrīz visas komandas, kas garantējušas ceļazīmi uz Latvijas čempionāta finālturnīru.
 
Pirmdien, 12.jūnijā, RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta trešās kārtas izspēle, pēc kuras simtprocentīgu bilanci sacensību ietvaros saglabāja vairs tikai trīs komandas – FC “Raita”, “Rīnūži XXL” un “ISG/FREE”.
 
Jau vairāk nekā viena kalendārā mēneša apjomā risinās Rīgas futbola čempionāts, kur par galvaspilsētas spēcīgākā kluba titulu šajā sezonā spēkojas 17 dalībnieces. Pēc iepriekšējā nedēļā aizvadītajām spēlēm A apakšgrupā joprojām līderes statusu saglabā ārpus konkurences startējošā FK “Progress 2”, savukārt B grupā pirmajā pozīcijā atgriezusies “EXCONDO”.
 
29. maijā un 5. jūnijā RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta otrā kārta, kuras ietvaros uzvaru sēriju turpināja piecas no 16 sacensību dalībniecēm.
 
Aktīvi turpinās Rīgas futbola čempionāta izspēle, kur – kā zināms – šajā sezonā par godalgām spēkojas 17 dalībnieces. Ja A apakšgrupā joprojām vadību saglabā ārpus konkurences startējošā FK “Progress 2”, tad B grupā līderes statusu iemantojusi “Ogres novada sporta centrs”, kas tādējādi uz otro pozīciju vismaz pagaidām atbīdījusi ilglaicīgo pirmās vietas īpašnieci “EXCONDO”.
 
Arvien straujāk finišam tuvojas Rīgas pilsētas jaunatnes čempionāts, kuru organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Četrās vecuma grupās šobrīd kopumā izspēlēti jau 278 mači, un trīs vecāko kategoriju A apakšgrupās jau noskaidrotas vairākas komandas, kas nopelnījušas ceļazīmi uz Latvijas čempionāta finālturnīru.
 
Arvien straujāk apgriezienus turpina uzņemt Rīgas futbola čempionāts, kas vienlaikus ir arī Latvijas čempionāta Otrās līgas Rīgas reģiona sacensības. Pēc pārliecinošā sezonas starta ieskrējiena pirmos punktus čempionātā zaudēja abu apakšgrupu līderes FK “Progress 2” un “EXCONDO”, tomēr par spīti tam šobrīd saglabāja pirmās vietas savu grupu kopvērtējumos.
 
Ar astoņām pirmās kārtas spēlēm 15. un 22. maijā RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā sākās tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītais “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts, kurā šosezon līdzīgi kā pērn startē 16 dalībnieces.
 

Aizvadītajā sestdienā smilšu laukumā pie Vanšu tilta risinājās tradicionālā Rīgas kausa izcīņa pludmales futbolā, kur deviņu dalībnieču konkurencē uzvarēja “NP/PFD” vienība, kas izšķirošajā fināla mačā spraigā cīņā ar rezultātu 5:4 pārspēja “RTU” vienību. Savukārt godpilnajā trešajā pozīcijā sacensības pabeidza ciemiņi no Igaunijas – Pērnavu pārstāvošie “ValiceCar”.

Lasīt tālāk ...

Aizvadītajā sestdienā futbola laukumā pie Vanšu tilta Rīgā tiks oficiāli atklāta jaunā pludmales futbola sezona. Tās ievadā notika superkausa spēle starp Latvijas čempioni “RTU” un kausa ieguvēju “Kreiss”, kurā pārliecinoši ar rezultātu 8:2 triumfēja “RTU”, tādējādi pirmo reizi savā īpašumā iegūstot superkausa trofeju. Uzreiz pēc šī mača līdz pat pievakarei risinājās Rīgas kausa izcīņas spēles.

Lasīt tālāk ...

No aizvadītās piektdienas līdz svētdienai RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a Starptautisko studentu sporta spēļu (SELL) ietvaros risinājās minifutbola turnīrs (7x7), kurā bez vietējām komandām startēja arī Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Slovākijas un Krievijas augstskolu vienības. Kungu konkurencē zelta godalgas izcīnīja pašmāju komanda Valsts robežsardzes koledža (VRK), kamēr daiļā dzimuma sacensībās nepārspētas palika Šauļu Universitātes meitenes no Lietuvas.

Lasīt tālāk ...
Uzvaru sēriju Rīgas futbola čempionātā, kas vienlaikus ir arī Latvijas čempionāta Otrās līgas Rīgas reģiona sacensības, turpina FK “Progress 2” un “EXCONDO” vienības, kas aizvadītajā nedēļā kaldināja kārtējos panākumus un ir vienīgās divas visu sacensību ietvaros, kas saglabājušas simtprocentīgu bilanci, aizvadot vairāk par vienu maču.
 

Šo sestdien, 20. maijā, futbola laukumā pie Vanšu tilta Rīgā tiks oficiāli atklāta jaunā pludmales futbola sezona. Tās prologā plkst.11.00 notiks superkausa mačs starp pērnās sezonas Latvijas čempioni “Ceresit/RTU” un kausa ieguvēju “Kreiss”. Savukārt no plkst.12.00 risināsies Rīgas kausa izcīņa ar deviņu komandu piedalīšanos.

Lasīt tālāk ...

No piektdienas līdz svētdienai RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a Starptautisko studentu sporta spēļu (SELL) ietvaros risināsies minifutbola turnīrs (7x7), kurā bez vietējām komandām startēs arī Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Slovākijas un Krievijas augstskolu vienības. Kungu konkurencē par zelta godalgām spēkosies desmit dalībnieces, savukārt daiļais dzimums turnīrā būs pārstāvēts ar četrām komandām. Sacensības organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF) un Rīgas Tehnisko universitāti (RTU).

Lasīt tālāk ...
Pirmdien, 15. maijā, RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā sāksies tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītais “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts, kur līdzīgi kā pērn startēs 16 dalībnieces.
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
 
 
 
 
lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo

evolutiongaming logo
 
lerona 2 logo
 
portret logo
arhomed logo drklauns logo 

Partneri
    lerona logo