LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jūlijs

Nedēļas nogalē Majoros, paralēli “Sportland” Latvijas kausa izcīņai, notika “Busel Cup” pludmales futbola sacensības jauniešiem U-13 un U-15 vecuma grupās. Par uzvarētājiem kļuva Jūrmalas Futbola skolas un SK “Kangaroos” vienības.

Lasīt turnīra lapā
Aizvadītajā nedēļas nogalē Majoros, Jūrmalā, notika Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Sešu komandu konkurencē uzvaras laurus plūca “BFS Atlas/Ropaži SC”, kas finālā itin pārliecinoši – ar rezultātu 10:2 – pārspēja “Klaipėdos Universitetas” vienību.

Lasīt turnīra lapā
Latvijas galvaspilsētas reģiona futbola stadionos un laukumos notiekošajā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Rīgas futbola čempionātā iezīmējies līderu piecinieks, kas nostiprinājies kopvērtējuma galvgalī, tajā esošajām komandām izkārtojoties citai no citas vien divu punktu intervālā.

Lasīt turnīra lapā
Apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts. Aizvadītas sešas no 11 kārtām, un kopvērtējuma tabulas vadošajās pozīcijās šobrīd nostiprinājušās FC “Raita” un “Industrial Steel Group”.

Lasīt turnīra lapā
Sestdien, 23.jūlijā, un svētdien, 24.jūlijā, Majoros paralēli “Sportland” Latvijas kausa izcīņai notiks “Busel Cup” pludmales futbola sacensības jauniešiem U-13 un U-15 vecuma grupās.

Lasīt turnīra lapā
Sestdien, 23.jūlijā, un svētdien, 24.jūlijā, Majoros notiks “Sportland” Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā ar sešu komandu, tostarp – Klaipēdas Universitātes vienības – piedalīšanos. Ņemot vērā, ka šoreiz nestartēs valstsvienības spēlētāji, mūs sagaida interesantas, neprognozējamas cīņas no pirmās līdz pēdējai minūtei.

Lasīt turnīra lapā
Sestdien, 16.jūlijā, Majoros notika Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms ar desmit komandu piedalīšanos. Uzvaras laurus plūca PPFK “Joga Bonita” vienība, aiz sevis atstājot “Kreiss” un FK “BEITAR”.

Lasīt turnīra lapā
Sestien, 16.jūlijā, Majoros notiks Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms. Maču sākums pulksten 11:00, dalībnieku reģistrācija – līdz 10:45 (vai iepriekš piesakoties elektroniski pa e-pastu).

Lasīt turnīra lapā
Nedēļas nogalē – 9. un 10.jūlijā – Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā tika aizvadīts Baltijas jūras un Skandināvijas pludmales futbola līgas otrais posms, kura gaitā tika noskaidrotas tās četras spēcīgākās komandas, kas 13.augustā Pērnavā sadalīs kausus un medaļu komplektus. Varens finiša spurts padevās “Vides Tehnika / Erawadee” vienībai, kas izcīnīja uzvaras visos trīs mačos, pēdējā spēlē nodrošinot vietu labāko četriniekā.

Lasīt turnīra lapā
Nedēļas nogalē – 9. un 10.jūlijā – Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā tiks aizvadīts otrais Baltijas jūras un Skandināvijas pludmales futbola līgas otrais posms, kurā tiks noskaidrotas tās četras komandas, kas 13.augustā Pērnavā cīnīsies par līgas čempiontitulu un medaļām.

Lasīt turnīra lapā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo