LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Maijs

Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar Eiropas Futbola asociāciju savienību (UEFA) pirmoreiz organizē īpašus apmācības kursus tautas sporta pasākumu organizatoriem futbolā - "Grassroots Leader". Apmācības tās dalībniekiem tiek nodrošinātas bez samaksas.

Lasīt LFF lapā
Lai veicinātu bērnu un jauniešu iesaisti organizētās aktivitātēs ārpus telpām, valdība atbalstījusi Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumu palielināt vienā grupā pieļaujamo cilvēku skaitu. Turpmāk izglītības procesā formālajā un neformālajā izglītībā, darbā ar jaunatni, kā arī sporta treniņu norisē klātienē ārpus telpām vienā grupā varēs darboties līdz 20 cilvēkiem līdzšinējo 10 vietā.

Lasīt LFF lapā
Latvijas Futbola federācija (LFF) izsludina LFF biedru pieteikšanos dalībai Klubu ilgtspējīgas attīstības atbalsta programmā (KIAAP) 2021./2022. gada periodam. Programma, kurai šis ir piektais darbības gads, radīta ar mērķi veicināt LFF stratēģisko mērķu realizēšanu ar konsultatīvu atbalstu un līdzfinansējumu klubu attīstības plānu izstrādei un realizēšanai, tādējādi veicinot klubu stabilitāti un ilgtspējīgu attīstību.

Lasīt LFF lapā

Ar otrdien, 11. maijā plkst.17, Vecmīlgrāvī plānoto “Academ” FC kluba meistarīgāko spēlētāju pulcēšanu starts tiks dots Rīgas Futbola federācijas (RFF) Rīgas izlases talantu treniņiem galvaspilsētas reģiona izlases galvenā trenera Kirila Buravceva virsvadībā.

Lasīt tālāk ...
No 2010.gada Latvijas mēroga pludmales futbola sacensības un pasākumi pēc vienošanās ar “Latvijas Futbola federāciju” (LFF, www.lff.lv) notiek biedrību “Football Tournaments Association” (FTA, www.fta.lv) un “Rīgas Futbola federācijas” (RFF, www.riga.lff.lv) pārraudzībā.

Lasīt turnīra lapā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo