LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Ceturtdien, 13.jūnijā, ar spēlēm starp FK “TUC/Top Media” un BFC “Spartaks Jūrmala”, kā arī “Linden City BSC” un FK “Zep/Forevers” startēja Latvijas pludmales futbola čempionāts. Pirmajos mačos uzvaras izcīnīja “Spartaks Jūrmala” un “Zep/Forevers” vienības.

Jūrmalas komanda savus pretiniekus – FK “TUC/Top Media” – pārspēja itin pārliecinoši – 7:3. Rezultātu mača piektajā minūtē atklāja Jurģis Žuburs, viņš arī mirkli vēlāk panāca jau 2:0. Līdz pirmās trešdaļas beigām jūrmalnieku rindās izcēlās arī vārtsargs Jānis Skabārdis un Dmitrijs Travkins, bet otrās trešdaļas vidus daļā J.Skabārdis, gūstot savus otros vārtus spēlē, un Andis Dombrovskis rezultātu padarīja sāncenšiem pagalam neglaimojošu – 6:0. Pēdējā trešdaļā gan veiksmīgāk nospēlēja FK “TUC/Top Media”, kuru rindās divi vārtu guvumi Mihaila Busela rēķinā, bet viens precīzs sitiens padevās Kasparam Lakševicam.

Paralēlajā spēlē starp “Linden City BSC” un FK “Zep/Forevers” nedaudz negaidītu uzvaru 3:2 izcīnīja pēdējie. Mača rezultātu sestajā minūtē atklāja Maksims Seņs, bet izlīdzinājumu otrās trešdaļas sākumā panāca “Zep/Forevers” vārtsargs Igors Labuts. Noslēdzošās trešdaļas piektajā minūtē Mihails Skuratovičs neveiksmīgi raidīja bumbu savos vārtos, tādējādi otro reizi vadībā izvirzījās “Linden City BSC”. Tomēr pēdējais vārds šajā mačā piederēja FK “Zep/Forevers” – 34.minūtē 2:2 panāca Aleksejs Lavrenovs, bet uzvaras vārtus spēles pēdējā minūtē guva Pavels Nikitonovs.

Pirmajā posmā plānotās otrās kārtas spēles starp “Grifs AG/Robežsardze” un FK “TUC/Top Media” vienībām, kā arī starp BFC “Spartaks Jūrmala” un “Linden City BSC” tika atceltas nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ, un tiks aizvadītas otrā un trešā posma ietvaros, attiecīgi – 27.jūnijā un 11.jūlijā.

Otrā posma spēļu kalendārs

Laiks

Laukums

Pretinieki

19:00

I laukums

FK “Zep/Forevers” – “Grifs AG/Robežsardze”

19:00

II laukums

FK “TUC/Top Media” – “Linden City BSC”

20:05

I laukums

FK “Zep/Forevers” – FK “TUC/Top Media”

20:05

II laukums

“BFC Spartaks Jūrmala” – “Grifs AG/Robežsardze”

21:10

II laukums

“BFC Spartaks Jūrmala” – “Linden City BSC”

2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu un kausa izcīņu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi.

2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionāta ģenerālsponsors -Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”. Sacensību atbalstītāji: sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Splat”, „Luna Group”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo