LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Rīgas Futbola federācija (RFF) aicina augstskolu un koledžu komandas pieteikties tradicionālajai rudens studentu kausa izcīņai minifutbolā (6x6), kas RFF organizētās Rīgas Futbola nedēļas ietvaros septīto reizi pēc kārtas risināsies 23. septembrī plkst.12.00 “Elektrum” Olimpiskā centra (Grostonas iela 6b) mākslīgā seguma laukumos. Sacensības, kā ierasts, tiks organizētas sadarbībā ar Futbola turnīru asociāciju (FTA) un Latvijas Futbola federāciju (LFF).

Grupu izloze un spēļu kalendāra paziņošana risināsies plkst.11.30, savukārt no plkst.12.00 komandas vienlaikus uz četriem atsevišķi nodalītiem sintētiskā seguma laukumiem noskaidros sacensību uzvarētāju. Turnīra laureātu sveikšana paredzēta uzreiz pēc finālspēlēm plkst.16.00.

Minifutbola sacensības notiks formātā 6x6 (5 spēlētāji un vārtsargs), un tajās drīkstēs pieteikt ne vairāk par desmit spēlētājiem, kuri ir Latvijas augstākās izglītības iestādes (augstskolas un koledžas) studenti (klātienes un neklātienes), (profesionālo studiju bakalauri, maģistranti, doktoranti, medicīnas augstskolu rezidenti) un attiecīgās augstskolas 2018. gada absolventi.

Turnīra galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju starp Latvijas koledžām un universitātēm, un to studentiem, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un futbolu studentu vidū, kā arī, protams, noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Latvijas augstskolu vidū.

LFF un RFF cer, ka arī šoreiz studentu kausa izcīņa gūs lielu atsaucību, tādēļ aicina līdz 17. septembrim pieteikt savu komandu dalībai turnīrā, aizpildot pieteikuma veidlapu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzu sazināties ar turnīra izpilddirektori Jevgeņiju Obodņikovu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai 20081601).

Šis būs tikai viens no daudzajiem RFF organizētajiem pasākumiem Rīgas Futbola nedēļas ietvaros, kas Latvijas galvaspilsētas futbola entuziastus priecēs no 23. līdz pat 30. septembrim.

word Sacensību reglaments un pieteikuma forma

Informācija (t.sk. rezultāti, bildes un video) par pēdējo studentu turnīru rudenī

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo