LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šā gada 29. septembrī notiks septītais Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais kausa izcīņas turnīrs minifutbolā veterānu komandām, kas otro reizi risināsies formātā “5+1” (pieci laukuma spēlētāji un vārtsargs) sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un Futbola turnīru asociāciju. Sacensību norise “Elektrum” Olimpiskā centra (Grostonas iela 6b, Rīga) sintētiskā seguma futbola laukumā paredzēta no plkst.15.00 līdz plkst.18.00.

Turnīrā aicinātas piedalīties veterānu komandas, piesakot ne vairāk par trim spēlētājiem vecumā no 35 līdz 39 gadiem (pārējiem jābūt vecākiem). Spēles ilgums noteikts divu puslaiku garumā pa desmit minūtēm katrā, ikvienai dalībniecei vidēji aizvadot 4-6 mačus.

Sacensību mērķis ir veicināt aktīva dzīvesveida un futbola popularitāti veterānu vidū, kā arī, protams, noskaidrot spēcīgākās komandas un meistarīgākos futbolistus.

Jautājumos par RFF veterānu kausa izcīņu minifutbolā komandas tiek aicinātas līdz 24. septembrim sazināties un iesniegt pieteikumu turnīra izpilddirektoram Eduardam Borisevičam (tel.29688812, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).

Šis būs tikai viens no daudzajiem RFF organizētajiem pasākumiem Rīgas Futbola nedēļas ietvaros, kas Latvijas galvaspilsētas futbola entuziastus priecēs no 23. līdz pat 30. septembrim.

word Sacensību reglaments un pieteikuma forma

Informācija (t.sk. rezultāti, bildes un video) par pēdējo veterānu turnīru

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo