LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020
Iepriekšējā nedēļā Rīgas Futbola federācijas (RFF) izpilddirektora vietniece Jevgeņija Obodņikova piedalījās Latvijas bāreņu un audžu ģimeņu atbalsta centra “Sirota.lv” organizētajā labdarības pasākumā, sporta spēlēs “Energy party”, kas vienkopus sportiskām aktivitātēm pulcēja dalībniekus no desmit bērnu namiem Rīgā, Elejā, Jūrmalā, Rēzeknē un Jelgavā.

Visas dienas garumā bērni vecumā no 12 līdz 17 gadiem piedalījās dažādās aktivitātēs, spēlējot futbolu, florbolu, velkot virvi, dejojot un skrienot stafetes. Pasākumu palīdzēja īstenot daudz pieaugušo brīvprātīgo – sportisti, treneri, tiesneši, dīdžejs, pasākuma vadītāji, fotogrāfi u.c. Sporta spēles apmeklēja arī Rīgas pilsētas mērs Nils Ušakovs.

RFF pārstāve sporta spēļu laikā apdāvināja dalībniekus ar biļetēm uz gaidāmo Eiropas Futbola federāciju apvienības (UEFA) jaunizveidotās Nāciju līgas spēli 13. oktobrī starp Latviju un Kazahstānu, aicinot jauniešus klātienē atbalstīt mūsu nacionālo valstsvienību šajā mačā, kas risināsies Daugavas stadionā.

“Rīgas Futbola federācija allaž ar prieku un degsmi ir gatava iesaistīties dažādos šāda veida sociālajos labdarības projektos. Vēl jo lielāks prieks bija starp brīvprātīgajiem ieraudzīt dažādus ar futbolu saistītus cilvēkus, kuri ne pirmo gadu piedalās pasākuma īstenošanā, pavadot kopā ar bērniem pozitīvām emocijām piesātinātu dienu,” uzsvēra J.Obodņikova.
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo