LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šo sestdien, 5. maijā, “Elektrum” Olimpiskā centra sintētiskā seguma futbola laukumā risināsies Eiropas korporatīvā turnīra pirmais posms, kurā startēs desmit komandas no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas.

Atbilstoši sacensību nolikumam visas desmit turnīra dalībnieces ar izlozes palīdzību tiks sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadīs viena apļa turnīru, pa reizei tiekoties katra ar katru. Katras grupas četras labākās vienības cīņu par uzvaru turpinās izslēgšanas mačos, kamēr piekto pozīciju ieguvējas savstarpējā duelī noskaidros devītās vietas ieguvēju. Priekšsacīkšu etapa spēles pēc formāta “5+1” (pieci laukuma spēlētāji un vārtsargs) uz diviem “Elektrum” Olimpiskā centra laukumiem paralēli notiks no plkst.11.00 līdz plkst.15.15, pēcāk līdz plkst.18.30 risināsies “play-off” cīņas, bet laureātu sveikšana plānota plkst.22.00 sporta bārā un naktsklubā “Friends”.

Latviju turnīrā pārstāvēs “Baltic International Bank” (BIB), “STRONG” un “Rīgas Pašvaldības Policija”, divas vienības piedalīsies no Polijas (“Zaklad Metalurgizcny WSK” , “PKO Bank Polski”) un Lietuvas (“Klaipeda City”, “Hegvita”), bet pa vienai no Krievijas (“Intel”), Baltkrievijas (“Minskenergo”) un Igaunijas (“Fortuna Elron”).

Sacensību izloze notiks turnīram paredzētajā preses konferencē 4. maijā plkst.18.00 viesnīcā “Mercure Riga Centre hotel”, Elizabetes ielā 101, Rīgā. Plānots, ka šajā pasākumā piedalīsies ne tikai komandu pārstāvji un uzņēmēji no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Krievijas, bet arī Latvijas minifutbola asociācijas prezidents Mareks Ķere, Rīgas Futbola federācijas (RFF) prezidents Eduards Borisevičs, kā arī Rīgas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Eiropas korporatīvā futbola federācijas vadība, kā arī Rīgas Domes pārstāvji.

Preses konferences gaitā iecerēts arī pārrunāt korporatīvā futbola attīstības iespējas Latvijā un Eiropā, kā arī tuvāk iepazīties ar Latvijas un viesu valstu uzņēmējiem.

Turnīru organizē Latvijas Korporatīvā sporta sacensību asociācija sadarbībā ar RFF, apsardzes kompāniju “STRONG” un “LIVE RĪGA”.

camera icon Turnīra plakāts

word Turnīra reglaments

excel Turnīra kalendārs

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo