LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jau ceturto gadu Jūrmalā notiks pludmales futbola turnīrs sieviešu komandām. Pateicoties turnīra galvenajiem atbalstītājiem, dalība komandām turnīrā ir bez maksas.

Turnīrs notiks 4. augustā Jūrmalas pludmales centrā, Jūrmalā, Majoru pludmalē, Ērgļu ielas galā, un tas notiks kopā ar vīriešu turnīra finālspēlēm. Turnīra sākums plkst. 11:00.

Spēlētāju skaits komandā - vismaz 5 (4 laukuma spēlētāji un vārtsargs), maksimāli 10. Visas spēles apkalpos Latvijas Futbola federācijas (LFF) licencēti laukuma tiesneši. Spēles tiks aizvadītas ar oficiālajām Adidas pludmales futbola bumbām. Pateicoties sacensību atbalstītājam, kompānijai Memory Water, turnīra laikā visas komandas tiks nodrošinātas ar dzeramo ūdeni. Turnīra izspēles kārtība tiks noteikta pēc komandu pieteikumu saņemšanas.

Par turnīru tiks veidots arī video apskats un būs foto reportāžas. Par labu garastāvokli visas dienas garumā rūpēsies DJ. Sacensību organizatori nodrošina arī medicīnas personāla klātbūtni sacensību laikā.

Pieteikt savu komandu iespējams līdz 28. jūlijam, rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Papildus informācija iegūstama pie turnīra organizatora Anatolija Hazova (+371 26751812).

IEPRIEKŠĒJIE TURNĪRI:

Gads 1. vieta 2. vieta 3. vieta
2017 Pandas Kreisais Krasts Visām labi!
2016 Pandas Rēzeknes novads Liepājas Titāniks
2015 OMAS&Druškas Rīgas šprotes Rēzeknes novads

camera icon 2017. gads | foto

video icon 2017. gads | video 

 camera icon 2016. gads | foto

video icon 2016. gads | video

camera icon 2015. gads | foto

video icon2015. gads | video

2018. gada Latvijas pludmales futbola čempionātu pēc vienošanās ar LFF organizē un vada Futbola turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Jūrmalas domi un Zemgales reģionālo centru.

Turnīra atbalstītāji - sporta preču veikals Komanda, MemoryWater, Sportlex, Beerhouse No1, Forevers, Piebalgas alus, Solepharm, Lotos Pharma, Bella.

13072018 003

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo