LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā nedēļā – 29. martā – Rīgas domes telpās notika Rīgas Futbola federācijas (RFF) biedru kopsapulce jeb Kongress, kurā par jauno prezidentu tika ievēlēts līdzšinējais izpilddirektors Eduards Borisevičs, tādējādi nomainot amatā iepriekšējo šī vietas izpildītāju Juri Keišu.

Kongresā piedalījās 26 no 37 RFF biedriem, Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadība ar ģenerālsekretāru Jāni Mežecki, izpilddirektoru Edgaru Pukinsku un sporta direktoru Daini Kazakeviču, kā arī visi trīs kandidāti aprīļa beigās gaidāmajām LFF prezidenta vēlēšanām – Vadims Ļašenko, Kaspars Gorkšs un Krišjānis Kļaviņš.

Pasākuma ievadā ar ziņojumu par prezidenta un valdes darbu, kā arī atskatu uz biedrības paveikto desmit gadu laikā uzstājās J.Keišs, kam sekoja revīzijas komisijas priekšsēdētājas Maigas Dalbiņas sagatavotais ziņojums un aizvadītā gada pārskata apstiprināšana.

Pēcāk ar savu vīziju un plāniem par Rīgas federācijas nākotnes darbību uzstājās prezidenta amata kandidāts E.Borisevičs, uzsverot, ka plāno pieturēties pie pašreizējā organizācijas attīstības modeļa.

“Kā Rīgas Futbola federācijas prezidents turpināšu to futbola attīstības kursu, ko mūsu kolektīvs uzņēma pēdējos gados. Tikai kopā ar Latvijas galvaspilsētas futbola sabiedrību mēs varam jau tuvākajos gados panākt spēles uzplaukumu ne tikai Rīgā, bet arī visā valstī,” uzsvēra E.Borisevičs.

Kopā ar jauno prezidentu tika ievēlēti arī četri viņa virzītie valdes locekļi – Maksims Tolstojs, Kaspars Lakševics, Haralds Gudermanis un Imants Bleidelis.

Kongresa noslēgumā J.Keišs, M.Dalbiņa un Ādolfs Supe saņēma no jaunievēlētā prezidenta rokām īpašu ordeni „Par nozīmīgo ieguldījumu Rīgas futbola attīstībā”, kā arī uzstājās visi trīs LFF prezidenta amata kandidāti, bet pēc RFF biedru kopsapulces slēgšanas pasākuma dalībnieki turpināja pārspriest dažādus ar Rīgas un Latvijas futbola dzīvi saistītus jautājumus jau neformālā gaisotnē.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo