LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Rīgas Futbola federācijas (RFF) ceturtdien notikušajā valdes sēdē nolemts atbalstīt pašreizējā Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidenta Vadima Ļašenko kandidatūru rīt paredzētajās Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vēlēšanās.

Marta beigās jaunievēlētā RFF prezidenta Eduarda Boriseviča vadībā notikušajā pirmajā valdes sēdē kā galvenais jautājums tika izskatīta organizācijas ieturētā pozīcija saistībā ar dienu vēlāk plānotajām LFF prezidenta vēlēšanām, lielākajai daļai RFF valdes locekļu balsojumā atzīstot V.Ļašenko kā piemērotāko kandidatūru šim amatam.

“Ir būtiski saprast jaunā prezidenta futbola nākotnes attīstības ieceres, bet ne mazāk svarīgi ir izvērtēt viņa padarītos darbus līdz šim. Gan Kaspars [Gorkšs], gan Vadims manā skatījumā ir cienīgi kandidāti šai vakancei, bet ilggadējā pozitīvā pieredze, strādājot dažādos projektos kopā ar Vadimu, ir būtisks arguments izvēlei par labu viņam,“ uzsvēra E.Borisevičs, kurš piektdien gaidāmajā LFF kongresā pārstāvēs Rīgas Futbola federāciju.

Ar valdes balsojumu ceturtdien tika apstiprināts RFF Disciplinārās komisijas (DK) sastāvs, kuru līdzīgi kā iepriekš vadīs priekšsēdētājs Jevgēnijs Voitkovs ar locekļiem Ilvaru Rutkovski un Sergeju Ščegoļevu. Federācijas galvenā tiesneša amatā tāpat kā pirms tam darbosies Ādolfs Supe, šī paša amata pienākumus telpu futbola un pludmales turnīros veiks Kiazo Leladze, bet līdzšinējam RFF prezidentam Jurim Keišam līdz ar valdes atbalstu piešķirts goda prezidenta statuss, kas ļaus J.Keišam arī turpmāk brīvi piedalīties visās RFF valdes sēdēs.

Tāpat ceturtdien notikušajā valdes sēdē risinājās diskusija par turpmākajām organizācijas darba prioritātēm, ieskaitot ar infrastruktūru un jaunatnes sacensību plānošanu un norisi saistītas nianses, kā arī tika nolemts maijā organizēt RFF biedru tikšanos ar LFF vadību un jauno LFF prezidentu.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo