LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šā gada 13. janvārī starts tiks dots Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajai Rīgas nakts minifutbola līgai, kas līdz marta vidum piektdienu vēlos vakaros risināsies uz mākslīgā futbola laukuma “Elektrum” Olimpiskajā centrā Rīgā. Šobrīd sacensībām dalību apstiprinājušas sešas komandas, bet iespēja pieteikties joprojām ir jebkurai potenciālajai interesentei.

 

Kā iepriekš ziņots, turnīrs notiks pirmo reizi un tiek rīkots ar mērķi organizēt aktīvu atpūtu caur futbola spēli, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Rīgā. Sacensības risināsies formātā 6 pret 6 – uz ceturtās daļas no futbola laukuma, 2x3m telpu futbola vārtiem un ar lielā futbola bumbu.

Sešu dalībnieču vidū patlaban ir pērn vasaras minifutbola turnīra Augstākajā līgā triumfējusī “SFS” un bronzas godalgu ieguvēja FC “Caramba Riga”, kā arī 1.līgas vienības – “AMOKO”, “RTO” un “02” (pēdējā turnīru sāka, bet vēlāk tās vietu ieņēma “DSV Transport”). Tāpat nakts minifutbola līgai pieteikusies 2016. gada Rīgas futbola čempionāta pārstāve FC “Riga United”.

Pie sešu komandu dalības visas vienības uzvarētāju noskaidros divu riņķu turnīrā, savukārt pie lielākā dalībnieku skaita plānota pusotra apļa izspēle, lai katrai komandai garantētu vismaz desmit mačus.

Kā vēstīts, spēles garums būs 2x25 minūtes t.s. “netīrā” laika, bet spēļu sākuma laiks paredzēts plkst.22.30.

Organizatori jo īpaši vēlas aicināt pieteikties turnīram tās komandas, kuras savā profesionālajā attīstībā koncentrējas uz lielo futbolu, kā arī minifutbola spēles paveidu. Pieteikties iespējams, rakstot uz epasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot 29688812.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo