LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Šā gada 17. decembrī Salaspils sporta nama zālē risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā bezmaksas Rīgas Ziemassvētku kausa izcīņa telpu futbolā meitenēm, kurā startēs 14 komandas.

Dalību turnīrā apstiprinājušas četras RFS komandas, bet vēl Latvijas galvaspilsētu pārstāvēs arī “Super Nova”, “Lucavsala/LSAB”, SK “Imanta” un FK “Lielupe” vienības. Ar divām vienībām Ziemassvētku telpu futbola kausa izcīņā startēs Rēzeknes BJSS, tāpat pārstāvēta būs Rēzeknes novada komanda, kā arī trīs citu pilsētu vienības – FK “Priekuļi”, Preiļi BJSS un FK “Laidze/Talsi”.

Turnīru plānots aizvadīt divos posmos – priekšsacīkšu etapā, kad dalībnieces sacensību dienas rītā plkst.10.30 ar izlozes palīdzību tiks sadalītas divās apakšgrupās pa septiņām komandām, un izslēgšanas maču jeb “play-off” etapā. Kausa izcīņu plānots aizvadīt vienlaikus uz trim parketa laukumiem. Spēļu sākums paredzēts plkst.11.00, bet laureātu sveikšana risināsies uzreiz pēc finālspēlēm ap plkst.15.00. Viena mača ilgums – desmit minūtes “netīrā” laika.

Kā iepriekš ziņots, dalībniecēm nav noteikti vecuma ierobežojumi, tomēr tiek rekomendēts sacensībām pieteikt 2003. gadā dzimušās spēlētājas un vecākas. Turnīram vienas komandas ietvaros atļauts pieteikt maksimums 14 futbolistes, bet tās spēlētājas, kuras kausa izcīņas norises dienā vēl nav sasniegušas 18 gadu vecumu, piedalīties var tikai ar rakstisku vecāku atļauju.

word Reglaments

excel Kalendārs

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
giftprint logo fantasypark logo

Partneri
    lerona logo