rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Šā gada 17. decembrī Salaspils sporta nama zālē risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā bezmaksas Rīgas Ziemassvētku kausa izcīņa telpu futbolā meitenēm, kurā startēs 14 komandas.

Dalību turnīrā apstiprinājušas četras RFS komandas, bet vēl Latvijas galvaspilsētu pārstāvēs arī “Super Nova”, “Lucavsala/LSAB”, SK “Imanta” un FK “Lielupe” vienības. Ar divām vienībām Ziemassvētku telpu futbola kausa izcīņā startēs Rēzeknes BJSS, tāpat pārstāvēta būs Rēzeknes novada komanda, kā arī trīs citu pilsētu vienības – FK “Priekuļi”, Preiļi BJSS un FK “Laidze/Talsi”.

Turnīru plānots aizvadīt divos posmos – priekšsacīkšu etapā, kad dalībnieces sacensību dienas rītā plkst.10.30 ar izlozes palīdzību tiks sadalītas divās apakšgrupās pa septiņām komandām, un izslēgšanas maču jeb “play-off” etapā. Kausa izcīņu plānots aizvadīt vienlaikus uz trim parketa laukumiem. Spēļu sākums paredzēts plkst.11.00, bet laureātu sveikšana risināsies uzreiz pēc finālspēlēm ap plkst.15.00. Viena mača ilgums – desmit minūtes “netīrā” laika.

Kā iepriekš ziņots, dalībniecēm nav noteikti vecuma ierobežojumi, tomēr tiek rekomendēts sacensībām pieteikt 2003. gadā dzimušās spēlētājas un vecākas. Turnīram vienas komandas ietvaros atļauts pieteikt maksimums 14 futbolistes, bet tās spēlētājas, kuras kausa izcīņas norises dienā vēl nav sasniegušas 18 gadu vecumu, piedalīties var tikai ar rakstisku vecāku atļauju.

word Reglaments

excel Kalendārs

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo