LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Sestdien, 2016. gada 24. septembrī, Elektrum Olimpiskā centra jaunajā mākslīgā seguma futbola laukumā Rīgā, Grostonas ielā 6b, piekto gadu risināsies tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais studentu minifutbola kausa izcīņas turnīrs, kurā piedalīsies desmit komandas.

Dalību sacensībās apstiprinājušas tādas Latvijas augstskolu un koledžu vienības kā Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža (UCAK), Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga), Transporta un sakaru institūts (TSI), Ventspils Augstskola (VeA), Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA), Latvijas Universitāte (LU), Latvijas Jūras akadēmija (LJA), kā arī divas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) pārstāvošas komandas.

Sacensību sākums sestdien paredzēts plkst.12, bet pirms tam ar izlozes palīdzību turnīra dalībnieces tiks sadalītas divās apakšgrupās pa piecām vienībām katrā.

Kā iepriekš vēstīts, sacensības notiks vīriešu konkurencē formātā 6x6 (5 spēlētāji un vārtsargs) uzreiz četros laukumos, un katrā komandā tajā drīkstēs spēlēt ne vairāk par desmit spēlētājiem, kuri ir attiecīgās Latvijas augstākās izglītības iestādes (augstskolas un koledžas) klātienes vai neklātienes studenti un attiecīgās augstskolas 2016. gada absolventi.

Sacensību galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju starp Latvijas koledžām un universitātēm, un to studentiem, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un futbolu studentu vidū, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus no Latvijas augstskolu vidus.

Pērnā gada turnīrā septiņu dalībnieču konkurencē uzvaras laurus plūca LSPA vienība.

Vairāk informācijas par studentu sacensībām ir RFF mājaslapā www.riga.lff.lv

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo