LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola turnīru asociācija (FTA) aicina piedalīties Rīgas nakts minifutbola līgā (formāts 6 pret 6: uz ceturto daļu no futbola laukuma, uz 2*3m telpu futbola vārtiem, ar futbola bumbu). Čempionāts norisināsies 2017. gada janvārī, februārī un martā piektdienu vēlos vakaros (21.30-23.30) uz mākslīgā futbola laukuma „Elektrum” Olimpiskajā centrā Rīgā, Grostonas 6b (kopā 9 piektdienas), savukārt kausa izcīņa ir ieplānota pēc čempionāta noslēguma - piektdien, 10. martā. Turnīra noslēgums un svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks sestdien, 1. aprīlī naktsklubā un bārā „Friends”, Rīgā, Elizabetes ielā 55.

 

Šis turnīrs notiks pirmo reizi, un tiek organizēts ar mērķi organizēt aktīvu atpūtu caur futbola spēli, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Rīgā. Sacensības pirmajā sezonā tiek plānotas 10 komandām, bet dalības maksa – 600,00 EUR.

Kvalitatīvi laukumi, īpaša atmosfēra, organizatoru un turnīra partneru pārsteigumi un vērtīgas balvas, informatīvais atbalsts, spēļu foto un video apskati – tas viss padara RFF turnīrus par pieprasītākajiem futbola amatieru vidū. Plašāka informācija par visām RFF sacensībām ir pieejama mājas lapā www.riga.lff.lv .

Organizatori cer, ka arī Rīgas nakts minifutbola līga gūs lielu atsaucību, tādēļ aicinām Jūsu futbola kolektīvu pieteikties līdz 20.decembrim, rakstot uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot uz 29688812. Vietu skaits ir ierobežots!

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo