LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Jau rīt, 2.jūnijā, sāksies Latvijas čempionāts pludmales futbolā ar sešu komandu piedalīšanos. Čempioniem “Ceresit/RTU” konkurenci sastādīs vicečempioni “BFS Zep/Forevers”, vairākkārtējie čempioni “Kreiss” (visas Rīga), kā arī VBFK (Jūrmala), FK “TUC” (Rīga) un PFK “Ludza”.

 

Šosezon, pēc viena gada pārtraukuma, čempionāts ritēs pēc ierastās kārtības, kas paredz, ka visas dalībnieces aizvadīs divu apļu turnīru katra ar katru, tādējādi čempions un medaļu ieguvēji tiks noskaidroti pēc desmit aizvadītām spēlēm.

Par galvenajām favorītēm, neapšaubāmi, uzskatāmas “Ceresit/RTU”, “BFS Zep/Forevers” un “Kreiss” vienības, tiesa, tikko notikusī Rīgas kausa izcīņa liek domāt, ka spēku samērs šosezon ir izlīdzinājies, un jebkura komanda var atņemt punktus ikvienam oponentam.

Čempionāts šovasar tiks aizvadīts Jūrmalā, Majoros pie viesnīcas “Baltic Beach Hotel”. Katrā spēļu dienā (ik pāris ceturtdienās) tiks aizvadītas sešas spēles – trīs pāri pulksten 19:30, pēc neilgas atelpas dienas otrās cīņas pulksten 20:45. Ritmiski izplānotais spēļu kalendārs ļaus komandām labāk sagatavoties mačiem, tai skaitā – katram konkrētajam pretiniekam. Arī pludmales futbola cienītājiem būs iespēja saplānot savu laiku, lai skatītu cīņas klātienē. Maču starplaikos plānoti līdzjutēju konkursi, garlaicīgi nebūs! Tiekamies Majoru pludmalē!

Pirmo kārtu spēļu kalendārs

19:30 “Kreiss” – FK “TUC”

19:30 VBFK – “Ceresit/RTU”

19:30 PFK “Ludza” – “BFS Zep/Forevers”

20:45 “BFS Zep/Forevers” – VBFK

20:45 FK “TUC” – PFK “Ludza”

20:45 “Ceresit/RTU” – “Kreiss”

Turnīra organizatori – Rīgas Futbola Federācijas un SIA “Sportour” (“Macron” oficiālie pārstāvji Latvijā) vēlas pateikties atbalstītājiem: “Piebalgas alus”, “Forevers” un “Macron”.

Čempionāta rezultātiem un statistikai iespējams sekot www.beachsoccer.lv mājas lapā.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo