LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Ar divām uzvarām divās spēlēs Latvijas pludmales futbola čempionātu sākuši pašreizējie čempioni “Ceresit/RTU”, kamēr potenciālie galvenie konkurenti “Kreiss” piedzīvoja divus zaudējumus. Otrajā vietā šobrīd izvirzījusies FK “TUC” vienība, bet trešo dala “BFK Zep/Forevers” un VBFK.

Šosezon, pēc viena gada pārtraukuma, čempionāts ritēs pēc ierastās kārtības, kas paredz, ka visas dalībnieces aizvadīs divu apļu turnīru katra ar katru, tādējādi čempions un medaļu ieguvēji tiks noskaidroti pēc desmit aizvadītām spēlēm.

Sezona tika atklāta 2.jūnijā, kad Majoru pludmalē komandas aizvadīja pirmās un otrās kārtas cīņas. Jau pirmajā no tām tika fiksēts pirmais pārsteigums – “Kreiss” ar 1:2 piekāpās FK “TUC”, turklāt favorīti goda vārtus guva vien astoņas sekundes līdz mača beigām, kad precīzs bija Valērijs Čistjakovs. FK “TUC” labā vārtus guva Eduards Žuravļovs un Artūrs Ēdolfs.

Interesantākā pirmās kārtas cīņa izvērtās starp nosacītajiem mājiniekiem – Jūrmalas VBFK un “Ceresit/RTU”. Lai arī čempioni otrās trešdaļas sākumā izvirzījās vadībā ar 2:0, vārti Anda Dombrovska un Renāra Pastara rēķinā, divi Agņa Pūpola vārti ar dažu sekunžu intervālu 21.minūtē atjaunoja līdzsvaru uz rezultāta tablo. Spēles liktenis, iespējams, izšķīrās 25.minūtē, kad neveiksmīgi bumbu savos vārtos ievirzīja Nils Idžons, tādējādi dodot “studentiem” divu vārtu pārsvaru – 2:4; pirms tam panākums arī Mārtiņam Auziņam. Lai arī N.Idžons divas minūtes līdz mača pamatlaika beigām panāca 3:4, tomēr izlieto ūdeni VBFK sasmelt vairs neizdevās.

Trešajā pirmās kārtas spēlē “BFS Zep/Forevers” trešajā periodā guva piecus vārtus un salauza PFK “Ludza” pretestību – 6:1. Ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās pieredzējušais Mihails Busels un Sergejs Vasiļjevs.

Arī otrajā kārtā tika fiksēts negaidīts iznākums, un atkal notikumu epicentrā FK “TUC”, kas spēlē pret Ludzas komandu četras(!) reizes izvirzījās vadībā, tomēr savu pārākumu spēja apliecināt vien pēcspēles sitienu sērijā. Pēc papildlaika neizšķirts 5:5, bet “pendelēs” – 3:1. PFK “Ludza” rindās ar “dubli” izcēlās Aleksandrs Trofimovs, kamēr uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva četri dažādi spēlētāji, bet vēl reizi sāncenši bumbu raidīja savos vārtos.

Arī pārējos divos mačos bija vērojama sīva cīņa no pirmās līdz pēdējai minūtei. Dienas centrālajā spēlē “Ceresit/RTU” jau septītajā minūtē panāca 3:0, pirmo periodu noslēdza ar rezultātu 5:1, bet otrā cēliena ievadā panāca pat 6:1, tomēr “Kreiss” nepadevās, 32.minūtē pietuvojoties līdz 7:9. Pēdējais vārds šajā spēlē tomēr čempioniem – 10:7. Uzvarētāju rindās “pokers” A.Dombrovskim, bet ar “hat-trick” atzīmējās Gatis Rožkalns. Zaudētājiem trīs vārti Maksima Seņa rēķinā, bet divus guva V.Čistjakovs.

VBFK ar 5:3 pārspēja “BFS Zep/Forevers”, tādējādi izcīnot pirmo uzvaru čempionātā. Uzvarētāju rindās vārtus guva pieci dažādi spēlētāji, kamēr zaudētājiem ar dubli izcēlās S.Vasiļjevs, bet vēl viens panākums Vadima Brižaņa rēķinā.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā pēc divām spēļu kārtām ar pieciem vārtu guvumiem izvirzījies A.Dombrovskis, kam ar četriem precīziem sitieniem seko S.Vasiļjevs, bet pa trim vārtiem guvuši V.Čistjakovs, M.Seņs, A.Pūpols, M.Auziņš un G.Rožkalns.

Nākamās spēles 16.jūnijā.
 
 
 
Turnīra tabula
 
  Komanda 1 2 3 4 5 6 Vārti Punkti
1 "Ceresit/RTU"      
3
(4:3)
3
(10:7)
  14:10 6
2 FK "TUC"        
3
(2:1)
1
(5:5)
7:6 4
3 "BFS Zep/Forevers"      
0
(3:5)
  3
(6:1)
9:6 3
4 VBFK 0
(3:4)
  3
(5:3)
      8:7 3
5 "Kreiss" 0
(7:10)
0
(1:2)
        8:12 0
6 PFK "Ludza"   0
(5:5)
  0
(1:6)
    6:11 0
 
Rezultatīvākie spēlētāji

Vārds, uzvārds

Komanda

Vārti

1.

Andis Dombrovskis

“Ceresit/RTU”

5

2.

Sergejs Vasiļjevs

“BFS Zep/Forevers”

4

3.

Valērijs Čistjakovs

“Kreiss”

3

Maksims Seņs

“Kreiss”

3

Agnis Pūpols

VBFK

3

Mārtiņš Auziņš

“Ceresit/RTU”

3

Gatis Rožkalns

“Ceresit/RTU”

3

8.

Eduards Žuravļovs

FK “TUC”

2

Artūrs Ēdolfs

FK “TUC”

2

Nils Idžons

VBFK

2

Aleksandrs Trofimovs

PFK “Ludza”

2

Mihails Busels

“BFS Zep/Forevers”

2

 
Trešās un ceturtās kārtas spēļu kalendārs

19:30 “Ceresit/RTU” – FK “TUC”

19:30 “Kreiss” – “BFS Zep/Forevers”

19:30 VBFK – PFK “Ludza”

20:45 PFK “Ludza” – “Kreiss”

20:45 FK “TUC” – VBFK

20:45 “Ceresit/RTU” – “BFS Zep/Forevers”

Turnīra organizatori – Rīgas Futbola Federācijas un SIA “Sportour” (“Macron” oficiālie pārstāvji Latvijā) vēlas pateikties atbalstītājiem: “Piebalgas alus”, “Forevers” un “Macron”.

Čempionāta rezultātiem un statistikai iespējams sekot www.beachsoccer.lv mājas lapā.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo