LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Svētdien, 24. aprīlī, RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a risināsies Latvijas Universiādes posms minifutbolā vīriešu (8x8 formātā) un sieviešu (5x5 formātā) komandām. Kungu konkurencē dalību apstiprinājušas 13 dalībnieces – tieši par vienu vairāk, nekā pērn. Savukārt daiļā dzimuma sacensībās, kas Universiādes ietvaros notiks pirmo reizi, startēs četras komandas.

 

Vīru turnīrā līdzīgi kā pirms gada piedalīsies pērn par čempioni kļuvusī Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Universitāte (LU), Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE), Transporta un sakaru institūts (TSI), Ventspils Augstskola (VeA) un Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU).

No pagājušā gada dalībniecēm dalībnieku vidū šoreiz nebūs trīs, kuru vidū ir Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA), Latvijas Jūras akadēmija (LJA) un Banku augstskola (BA), taču to vietā nākušas četras citas – Daugavpils Universitāte (DU), Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža (UCAK), Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA) un Rīgas Aeronavigācijas institūts (RAI).

Tikmēr sieviešu turnīrā labāko komandu noskaidros četras vienības – RSU, LSPA, RTU un LLU.

Komandu izloze grupās un spēļu kalendāra paziņošana risināsies sacensību dienā plkst.11.30, savukārt plkst.12 sāksies spēles gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē, turnīram noslēdzoties ar apbalvošanas ceremoniju plkst.15 dāmām, bet ap plkst.18 – kungiem.

Kā zināms, Rīgas Futbola federācija (RFF) kopš 2012. gada rudens divreiz gadā organizē kausa izcīņas minifutbolā studentu komandām. Kopskaitā šīs sacensības notiks jau astoto reizi, un līdzīgi kā iepriekšējās sezonās, to galvenie uzdevumi ir veicināt komunikāciju starp Latvijas koledžām un universitātēm, un to studentiem, popularizēt aktīvu dzīvesveidu un futbolu studentu vidū, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Latvijas augstskolu vidū.

Sadarbībā ar Latvijas Augstskolu Sporta Savienību (LASS) un Latvijas Futbola federāciju (LFF), Universiādes ietvaros notiekošā minifutbola disciplīnu RFF organizē trešo reizi. Tajā izcīnītie augstskolu punkti iekļūs kopējā Universiādes punktu skaitā.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo