LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Oktobris

Aizvadītajā nedēļā starts tika dots „SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta 2015./2016. gada sezonas tradicionālajām sacensībām 2. un 3. līgā. Kā iepriekš vēstīts, katrā no līgām šajā sezonā startē pa 16 dalībniecēm. Pirmās nedēļas ietvaros komandas aizvadīja astoņas spēles 2.līgā un 11 mačus 3.līgā.
 
Par „SYNOTtip” Rīga telpu futbola čempionāta Elites līgas līderēm pēc svētdien 15. vidusskolas sporta hallē aizvadītajām otrās kārtas spēlēm kļuvušas „Garāža” un FC „Inter STAR” komandas, kurām izdevās izcīnīt otrās uzvaras. Savukārt pirmos panākumus šajā sezonā savā rēķinā ierakstīja FK „Rīnūži Rīga” un „LNOB/Mārupe” telpu futbolisti.
 
Ar uzvarām svētdien Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē notikušās jaunizveidotās “SYNOTtip” 2015./2016.gada Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgas čempionātu uzsāka “FC Inter STAR”, “Garāža” un “JakoSport&Graanul Pellets” vienības. Pa punktam nopelnīja arī “RSU” un “FREE” komandas, kuru savstarpējais mačs noslēdzās neizšķirti.
 
Šajā nedēļas nogalē starts tiks dots Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajam tradicionālajam “SYNOTtip” 2015./2016. gada Rīgas telpu futbola čempionātam, kas šogad atšķirībā no iepriekšējās sezonas pulcēs dalībniekus nevis divās, bet trijās dažādās līgās. Papildus jau ierastajām Otrās un Trešās līgas sacensībām gaidāmajā sezonā spēcīgākās vienības tiks noskaidrotas arī jaunizveidotajā Elites līgā, kur spēkosies astoņas dalībnieces.
 
Jūsu uzmanībai – foto apskats.

Uz tikšanos nākamājā sezonā!

Sestdien, 3.oktobrī, Rīgas Olimpiskajā sporta centra (OSC) risinājās tradicionālā apsardzes kompānijas "Strong" kausa izcīņa minifutbolā, kur šogad piedalījās 18 komandas, ieskaitot piecas vienības no ārzemēm (Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas) – pa astoņām Biznesa līgā un Premjerlīgā. Biznesa līgā itin pārliecinoši triumfēja “Strong”, kas pēdējo reizi šo titulu ieguva 2011.gada pavasarī, savukārt prestižākajā Premjerlīgā uzvaru izcīnīja Minskas “Erergosbit” (“Энергосбыт”), kas gadu atpakaļ uzvarēja Biznesa līgā.

Lasīt tālāk ...

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo beerhouse logo 2019

Partneri
    lerona logo