LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Oktobris

Aizvadītajā nedēļā starts tika dots „SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta 2015./2016. gada sezonas tradicionālajām sacensībām 2. un 3. līgā. Kā iepriekš vēstīts, katrā no līgām šajā sezonā startē pa 16 dalībniecēm. Pirmās nedēļas ietvaros komandas aizvadīja astoņas spēles 2.līgā un 11 mačus 3.līgā.
 
Par „SYNOTtip” Rīga telpu futbola čempionāta Elites līgas līderēm pēc svētdien 15. vidusskolas sporta hallē aizvadītajām otrās kārtas spēlēm kļuvušas „Garāža” un FC „Inter STAR” komandas, kurām izdevās izcīnīt otrās uzvaras. Savukārt pirmos panākumus šajā sezonā savā rēķinā ierakstīja FK „Rīnūži Rīga” un „LNOB/Mārupe” telpu futbolisti.
 
Ar uzvarām svētdien Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē notikušās jaunizveidotās “SYNOTtip” 2015./2016.gada Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgas čempionātu uzsāka “FC Inter STAR”, “Garāža” un “JakoSport&Graanul Pellets” vienības. Pa punktam nopelnīja arī “RSU” un “FREE” komandas, kuru savstarpējais mačs noslēdzās neizšķirti.
 
Šajā nedēļas nogalē starts tiks dots Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajam tradicionālajam “SYNOTtip” 2015./2016. gada Rīgas telpu futbola čempionātam, kas šogad atšķirībā no iepriekšējās sezonas pulcēs dalībniekus nevis divās, bet trijās dažādās līgās. Papildus jau ierastajām Otrās un Trešās līgas sacensībām gaidāmajā sezonā spēcīgākās vienības tiks noskaidrotas arī jaunizveidotajā Elites līgā, kur spēkosies astoņas dalībnieces.
 
Jūsu uzmanībai – foto apskats.

Uz tikšanos nākamājā sezonā!

Sestdien, 3.oktobrī, Rīgas Olimpiskajā sporta centra (OSC) risinājās tradicionālā apsardzes kompānijas "Strong" kausa izcīņa minifutbolā, kur šogad piedalījās 18 komandas, ieskaitot piecas vienības no ārzemēm (Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas) – pa astoņām Biznesa līgā un Premjerlīgā. Biznesa līgā itin pārliecinoši triumfēja “Strong”, kas pēdējo reizi šo titulu ieguva 2011.gada pavasarī, savukārt prestižākajā Premjerlīgā uzvaru izcīnīja Minskas “Erergosbit” (“Энергосбыт”), kas gadu atpakaļ uzvarēja Biznesa līgā.

Lasīt tālāk ...

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo