rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Jūnijs

Pirmssvētku nedēļā dažādos Latvijas galvaspilsētas laukumos tika aizvadītas kārtējās Rīgas futbola čempionāta spēles. Svinot divas pārliecinošas uzvaras, vadības grožus turnīra kopvērtējuma tabulā joprojām saglabāja “Monarhs-Flaminko” vienība. Par diviem punktiem iepaliekot no līderes otrajā pozīcijā izkārtojusies FK “Lāčplēsis”, savukārt uz trešo vietu pacēlusies šīs sezonas debitante SK “Upesciems”.
 
Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās “SYNOTtip” Rīgas minifutbola čempionāta (8 pret 8) pirmā posma izspēle, pēc kuras kļuva zināms, ka cīņu par godalgotajām vietām Augstākajā līgā turpinās “Sportima-Nikars”, “02”, FC “Raita”, “Rīgas Pašvaldības policija”, SK “Monarhs” un “Baltic International Bank” (BIB) vienības. Atlikušās 14 turnīra otrajā etapā spēkiem mērosies Pirmās līgas sacensībās.
 
Jau pēc divām nedēļām noslēgsies Rīgas domes Izglītības jaunatnes un sporta departamenta Sporta pārvaldes atbalstītais Rīgas pilsētas 2015. gada jaunatnes futbola čempionāts. Pēc spraigām spēlēm vairāk nekā divu mēnešu garumā ir jau zināmi 288 maču rezultāti un kopā gūti 1658 vārti. Kaut arī joprojām atlikušas spēles visās vecuma grupās, jau ir noskaidroti pirmie Latvijas finālsacensību dalībnieki.
 
Pirmo neveiksmi šajā sezonā Rīgas futbola čempionātā aizvadītajā nedēļā piedzīvoja pašreizējā sacensību līdere “Monarhs-Flaminko”, kas pēc septiņu nezaudētu maču sērijas ar minimālu 1:2 deficītu piekāpās RTU FC vienībai. Neraugoties uz šo neveiksmi, “monarhi” joprojām saglabāja pirmo vietu turnīra kopvērtējuma tabulā.
 
Pēc iepriekšējā nedēļā aizvadītajām Rīgas futbola čempionāta spēlēm vienvadību kopvērtējuma tabulā pārņēmusi "Monarhs-Flaminko", kas minēto laika periodu aizvadīja ar izcilu bilanci, svinot panākumus visās trijās spēlēs. Līderes tuvākās sekotājas – RTU FC un FK "Lāčplēsis" no pirmās vietas īpašnieces šobrīd atpaliek piecu punktu atstatumā.
 
Otrdien, 2.jūnijā, ar spēli starp "BFS/Ropaži" un VBFK vienībām startēja 2015.gada Rīgas pludmales futbola čempionāts, kas vienlaikus ir viens no kvalifikācijas posmiem Latvijas čempionāta finālturnīram. Pirmajā kārtā uzvaras izcīnīja VBFK, RTU un "Kreiss".
 
Pēc piecām nospēlētajām "SYNOTtip" Rīgas minifutbola čempionāta (8 pret 8) kārtām vienvadību pārņēmusi “Sportima-Nikars” vienība, kas vienīgā joprojām saglabā simtprocentīgu bilanci, izcīnot uzvaras visos līdz šim aizvadītajos mačos. Trīs punktu atstatumā no līderes seko divas ciešākās konkurentes “02” un FC “Raita”.
 

Iepriekšējo sestdien RTU stadionā Pārdaugavā jau 11. reizi notikušais veterānu futbola turnīrs “Ulmanis&Smirnovs Kauss 2015” noslēdzās ar Lietuvas komandas “Šauļi” triumfu. Kaimiņvalsti pārstāvošā komanda līdz šim ne reizi nebija uzvarējusi šajās sacensībās. Otro vietu ieguva Latvijas futbola kādreizējo meistaru vienība “Ostenieks”.

Lasīt tālāk ...
Arvien lielākus apgriezienus turpina uzņemt Rīgas futbola čempionāts, kur šobrīd visas 14 dalībnieces vidēji aizvadījušas no četrām līdz sešām spēlēm katra. Nedaudz priekšā pārējām sāncensēm kopvērtējuma tabulā atrodas RTU FC un FK “Lāčplēsis”, kas piecos mačos iekrājušas pa 13 punktiem.
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo