LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Godātie Rīgas futbola federācijas biedri un futbola draugi!

Tuvojas noslēgumam 2015. gads, kurš tradicionāli bija ražīgs ar dažādiem futbola pasākumiem. Lai tos visus uzskaitītu – sanāks bieza grāmata. Mēs tādu pirmo reizi sagatavojām par 2014. gada Rīgas futbola notikumiem. Līdzīga grāmata būs arī par 2015. gada sporta pasākumiem.

 

Jautājums šobrīd ir ne tik daudz par jauno futbola pasākumu organizēšanu, bet arī par organizēto pasākumu kvalitāti. Nākamgad par to būs daudz jādomā, risinot jautājumus divos aspektos: pirmkārt, uzlabot organizatorisko pusi, otrkārt, domāt par finanšu līdzekļu piesaisti.

Nevaru nepieminēt bērnu un jaunatnes futbola atbalsta programmu. Rīgas futbola federācija pēdējos gados daudz izdarīja, lai bērnu un jaunatnes futbola klubiem būtu iespēja pretendēt uz Valsts un pašvaldības papildus finansējumu. Mūsu valstī izvēlējās sporta finansēšanas modeli, kas saistīta ar sporta organizāciju akreditāciju. Tas ir samērā grūti. Katram jaunatnes klubam tas nav pa spēkam. Sevi pierādīt var tikai lieli, un labi organizēti bērnu un jaunatnes futbola klubi. Rīgā pagaidām es varu nosaukt tikai vienu – FS Metta. Ko darīt pārējiem? Nav citas receptes - skrupulozi ķieģelītis pie ķieģelīša jābūvē mūsu organizācijas struktūra, treneriem nepārtraukti jāpaaugstina kvalifikācija. Šim procesam ir lielisks atbalsts un izveidotas plašas iespējas no LFF puses, kā arī jāmēģina kooperēties savā starpā, meklējot dažādas sadarbības formas.

Atskatoties uz aizejošo gadu, mēs ar gandarījumu varam atzīmēt, ka arī Latvijā futbols, kā vairākās citās valstīs pasaulē, ieņēma godpilno pirmo vietu sporta veidu sarakstā. Un tomēr, padomāsim, vai visas rezerves ir izsmeltas un katru skolu, katru klasi esam iekļāvuši savā redzeslokā? Ne visās skolās futbola pozīcijas ir stipras. Lielā mērā tas ir atkarīgs no tā, cik bērnu no katras konkrētās skolas ir iesaistījušies futbola dzīvē. Tāpēc aicinu jaunatnes futbolu klubus vēl aktīvāk nodarboties ar futbola popularizāciju, un neaprobežoties tikai ar regulāriem kluba treniņiem, bet iet pie skolu direktoriem ar piedāvājumiem organizēt futbola turnīrus starp klasēm, rīkot futbola svētkus, futbola viktorīnas utt. Ja katrs klubs savā programmā paredzēs tādus pasākumus, tad futbols nostabilizēs savas pozīcijas attiecīgajā skolā, gan arī veicinās futbola popularitāti.

Sagaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu, gribu novēlēt visiem mūsu futbola saimes cilvēkiem mieru un laimi ģimenēs, daudz priecīgu brīžu, ko jau sen gaidām no Latvijas futbola un lai pēc iespējas mazāk traumu, lai veselība atbilst vislabākajai sportiskajai formai!

Jūsu RFF prezidents Juris Keišs.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
logo arena n
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
everest logo 2020
pantone logo mercure logo beerhouse logo 2019
eskimos logo 2020
luna group 2020
go-logo
realquest logo oleary logo

Partneri
    lerona logo