rff logo logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

url Pāriet uz (saite):
Latvijas futbola tiesnešu un inspektoru saraksts

Vārds, Uzvārds

Dz. datums (dd.mm.gggg)

Kategorija

Telpu futbols

Pludmales futbols

Kungi

Aleksandrs Golubevs

29.08.1981 

FIFA kategorija

Nacionālā kategorija

 

Andris Treimanis

16.03.1985 

FIFA kategorija

   

Aleksandrs Anufrijevs

08.01.1984 

FIFA kategorija

   

Aleksejs Griščenko

27.04.1984 

FIFA asistents

Nacionālā kategorija

 

Raimonds Tatriks

25.06.1984

FIFA asistents

Nacionālā kategorija

 

Jevgeņijs Morozovs

26.07.1986 

FIFA asistents

Nacionālā kategorija

 

Haralds Gudermanis

14.10.1979 

FIFA asistents

   

Aleksejs Spasjoņņikovs

14.01.1981 

FIFA asistents

   

Romāns Platonovs

11.02.1978

FIFA asistents

   

Eduards Borisevičs

10.08.1982

Nacionālā kategorija

Nacionālā kategorija

FIFA kategorija

Niklāvs Lācis

09.09.1973 

Nacionālā kategorija

Nacionālā kategorija

Nacionālā kategorija

Jevgēņijs Vasjukovs

21.06.1974 

Nacionālā kategorija

Nacionālā kategorija

 

Vadims Direktorenko

31.01.1981

Nacionālā kategorija

   

Vitālijs Spasjoņņikovs

24.04.1986 

Nacionālā kategorija

   

Deniss Grābējs

14.09.1971 

Nacionālā kategorija

   

Arnis Lemkins

09.11.1977 

Nacionālā kategorija

   

Ingus Puriņš

24.08.1984

I kategorija

FIFA kategorija

Nacionālā kategorija

Edgars Maļcevs

07.08.1992

I kategorija

Nacionālā kategorija

 

Eduards Fatkuļins

27.03.1979 

I kategorija

Nacionālā kategorija

 

Mārtiņš Veģeris

13.01.1992

I kategorija

I kategorija

 

Dmitrijs Naļivaiko

13.08.1977 

I kategorija

   

Vitālijs Poļakovs

26.05.1985 

I kategorija

   

Valdis Koritko

14.09.1984

I kategorija

   

Andris Utinans

10.12.1987

I kategorija

   

Artis Ķeniņš

08.06.1988

I kategorija

   

Raitis Zamurs

01.08.1973

I kategorija

   

Rihards Saulenbergs

26.04.1988 

I kategorija

   

Aleksejs Fjodorovs

12.05.1981

I kategorija

   

Ralfs Dirnēns

21.02.1989

I kategorija

   

Vitālijs Levaškevičs

22.04.1988

II kategorija

II kategorija

II kategorija

Edgars Martinsons

01.11.1990

II kategorija

II kategorija

 

Dmitrijs Safjanovs

02.06.1971

II kategorija

II kategorija

 

Ēriks Nazarovs

27.02.1995

II kategorija

II kategorija

 

Artūrs Šakurovs

18.09.1995 

II kategorija

 

II kategorija

Leons Gumba

27.05.1993 

II kategorija

   

Jānis Ikaunieks

09.06.1978

II kategorija

   

Andrejs Kolosovs

23.06.1991

II kategorija

   

Mārtiņš Svipsts

30.04.1994

II kategorija

   

Nikolajs Soldatovs

28.07.1992 

II kategorija

   

Igors Lavrentiks

04.02.1990 

II kategorija

   

Dmitrijs Hmurovičs

28.10.1984 

II kategorija

   

Sergejs Lupanovs

16.05.1984

II kategorija

   

Pauls Minkevičs

12.06.1992 

II kategorija

   

Sergejs Vasjkovs

05.10.1987

II kategorija

   

Aleksandrs Kaliņins

26.11.1984

II kategorija

   

Jurijs Eižvertiņš

15.03.1992 

II kategorija

   

Germans Matušenko

16.05.1994 

II kategorija

   

Lauris Kazāks

09.01.1998

II kategorija

   

Kristiāns Romanovskis

14.12.1994

II kategorija

   

Ņikita Ivļevs

09.09.1996

II kategorija

   

Roberts Leladze

08.06.1998

II kategorija

   

Uldis Stukovs

11.08.1989

III kategorija

II kategorija

I kategorija

Artjoms Boroduļins

28.08.1994

III kategorija

II kategorija

II kategorija

Sergejs Pučko

09.05.1984

III kategorija

II kategorija

 

Sergejs Šacmans

06.02.1986

III kategorija

II kategorija

 

Gatis Dzelzkalējs

13.12.1986

III kategorija

II kategorija

 

Dmitrijs Zaicevs

19.02.1994 

III kategorija

   

Artūrs Birnbaums

16.05.1997

III kategorija

   

Artūrs Rusaks

28.02.1999

III kategorija

   

Kristaps Kokins

20.02.1990

III kategorija

   

Kirils Kurenojs

03.12.1998

III kategorija

   

Juris Stramkals

23.05.1989

III kategorija

   

Edgars Hudjakovs

05.05.1997

III kategorija

   

Sergejs Radioņenko

12.01.1984

III kategorija

   

Edgars Šakurovs

16.09.2001

III kategorija

   

Kaspars Kivlišs

08.07.1985

 

FIFA kategorija

 

Jurijs Ivušins

12.12.1983

 

Nacionālā kategorija

FIFA kategorija

Igors Jacevičs

29.08.1989

 

I kategorija

Nacionālā kategorija

Jevgēņijs Bičkovs

15.09.1981

 

I kategorija

I kategorija

Mihails Suvorovs

26.03.1980

 

II kategorija

II kategorija

Sandis Locāns

12.01.1986

 

II kategorija

 

Gints Andrianovs

01.09.1978

 

III kategorija

 

Aleksandrs Bogačkins

25.07.1999

 

III kategorija

 

Valentīns Borisovs

14.02.1998

 

III kategorija

 

Svjatoslavs Ivzans

16.02.1998

 

III kategorija

 

Aleksandrs Jakovlevs

27.01.1985

 

III kategorija

 

Andrejs Puzāns

01.01.1990

 

III kategorija

 

Aleksandrs Radčenko

06.06.1989

 

III kategorija

 

Dmitrijs Stulpiņš

13.11.1986

 

III kategorija

 

Aleksandrs Kornejevs

02.02.1983

  III kategorija

 

Jevgēņijs Matrjoņins

22.11.1981

   

I kategorija

Aleksandrs Pitkins

14.09.1990

   

I kategorija

Dāmas:

Viola Raudziņa

15.05.1985 

FIFA tiesnese

   

Diāna Vanaga

11.03.1988

FIFA asistente

   

Jeļena Kolomiceva

16.04.1988

FIFA asistente

   

Līga Didriķe

27.07.1988 

Nacionālā kategorija

   

Laura Treimane

14.03.1989

I kategorija

   

Elīze Spruntule

11.01.1993

III kategorija

   

Tatjana Debiša

14.01.1993

 

III kategorija

 

Ilze Proknere

22.02.1996

 

III kategorija

 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
 
 
 
 
lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo

evolutiongaming logo
 
lerona 2 logo
 
portret logo
arhomed logo drklauns logo 

Partneri
    lerona logo