LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Laikā no 29. aprīļa līdz 1. maijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā "Staicele" risinājās LFF Futbola akadēmijas pavasara turnīrs reģionālajām izlasēm, kurā sacentās U-15 vecuma grupas jeb 2001. gadā dzimušie futbolisti. Par noslēdzošā pavasara turnīra uzvarētājiem šoreiz kļuva Kurzemes reģiona izlase, kas četrās spēlēs izcīnīja četras uzvaras un kopvērtējumā par uzvaras tiesu apsteidza Latgales izlasi.

Turnīrā spēkiem šoreiz mērojās piecu Latvijas reģionu komandas, kas trīs dienu laikā katra aizvadīja pa četrām spēlēm. Kurzemnieki visās spēlēs apliecināja savu pārākumu, ar kopējo gūto un zaudēto vārtu starpību 15 - 1 kļūstot par šī turnīra uzvarētājiem. Latvijas izlase izcīnīja trīs uzvaras, bet mačā par 1. vietu piekāpās kurzemniekiem ar rezultātu 0:1. Trešo vietu kopvērtējumā ar četriem punktiem tabulā izcīnīja Rīgas izlase, kas, pateicoties labākai gūto un zaudēto vārtu attiecībai, apsteidza Vidzemi. Šoreiz turnīra tabulu bez punktiem noslēdza Zemgales puiši.

Kopvērtējuma tabula un spēļu rezultāti atrodami ŠEIT.

Kā ierasts, arī pēc šī turnīra noslēguma tika noteikta LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīra simboliskā izlase, kurā likumsakarīgi vislielākā pārstāvniecība turnīra uzvarētāju - Kurzemes reģiona izlasi, proti, uzreiz pieci futbolisti. Vēl pa diviem pārstāvjiem ir no Latgales, Rīgas un Vidzemes.

Pavasara turnīra U-15 simboliskā izlase

Vārds Uzvārds

Reģions

Klubs

Treneris

Alvis Sorokins

Rīga

FS METTA

A.Gluščuks

Elvis Ābols

Vidzeme

Vidzemes FC/Smiltene

A.Rozītis

Anrijs Sivoha-Lagzdiņš

Kurzeme

FA Ventspils

I.Kičigins

Emīls Spēks

Latgale

BFC Daugavpils

A.Sipailo

Krists Villers

Kurzeme

FA Ventspils

I.Kičigins

Ēriks Dekoneks

Rīga

FS METTA

A.Gluščuks

Deivids Drāznieks

Kurzeme

FK Liepāja

I.Zuntners

Leonīds Truskovskis

Latgale

BFC Daugavpils

A.Sipailo

Vladislavs Vizins

Kurzeme

FK Liepāja

I.Zuntners

Raivis Viļumsons

Kurzeme

FK Liepāja

I.Zuntners

Emīls Arturs Sorokins

Vidzeme

VJFC Staicele

J.Valaņins

Šis bija LFF Futbola akadēmijas pavasara pasākumu noslēdzošais posms. Jūnijā un augustā norisināsies kopumā piecas talantu skates laukuma spēlētājiem un divas talantu skates vārtsargiem. Tāpat jūnija vidū paredzēts LFF Futbola akadēmijas kausa izcīņas turnīrs, ar kuru noslēgsies 2001. dzimšanas gada futbolistu apmācības cikls akadēmijā, bet septembrī norisināsies noslēdzošie divi reģionālo izlašu turnīri. LFF Futbola akadēmijas sezona, kā ierasts, noslēgsies ar labāko futbolistu došanos Eiropas tūrē, kurā šoreiz piedalīsies U-13 un U-14 vecuma grupas spēlētāji.

LFF Futbola akadēmijas pasākumos visas sezonas garumā tiek pulcēti valsts talantīgie jaunās paaudzes futbolisti, lai kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm. Šīgada LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīros un talantu skatēs piedalās 2001., 2002. un 2003. dzimšanas gada futbolisti, kurus rūpīgi atlasa reģionālo izlašu vadītāji un LFF Futbola akadēmijas treneri.

Šī ir piektā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Līdzšinējos gados akadēmija sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuriem tā palīdz iegūt vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā papildu motivācija veiksmīgai jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11. LFF Futbola akadēmija un tās attīstība ir viens no galvenajiem LFF darba virzieniem turpmākajos gados, tādējādi ar ikdienas treniņiem kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos nākotnē sekmējot Latvijas jaunatnes izlašu un nacionālās valstsvienības, kā arī pašu futbolistu starptautisko konkurētspēju.

Ar LFF Futbola akadēmijas kalendāro plānu iespējams iepazīties LFF.lv mājaslapā.

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
 
lff logo
lass logo 2022
rigas dome logo
lidl logo 2024
fta logo

Partneri
          lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

  synottip-logo
 
adidas logo
komanda-2020
 
baltic xl logo strong apsardze logo

Partneri
      lerona logo    

Partneri
 eskimos_logo_2020.jpg
stelpes 2023
pantone logo mezpils logo zelta tels logo

Partneri
    lerona logo