rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas 2015. gada sezonā noslēdzies priekšpēdējais reģionu izlašu turnīrs, kad laikā no 18. līdz 20. septembrim LFF mācību un treniņu centrā "Staicele" spēkiem mērojās U-13 vecuma grupas jeb 2002. dzimšanas gada futbolistu reģionu izlases no Latgales, Zemgales, Kurzemes, Rīgas, Vidzemes un Ziemeļaustrumiem.

 

Pirmo vietu turnīrā izcīnīja Rīgas reģiona jaunie futbolisti (galvenais treneris - Viktors Mazurs), kuri piecās spēlēs iztika bez zaudējumiem un savos vārtos neielaida nevienu bumbu. Līdzīgas sekmes, izvairoties no zaudējumiem un nosargājot savus vārtus neskartus, bija Zemgales reģiona izlasei (galvenais treneris - Artjoms Grudcins), tomēr augstāku vietu kopvērtējumā ieņēma rīdzinieki, kas bija guvuši lielāku vārtu skaitu. Labāko trijnieku tikmēr noslēdza Latgales reģiona izlase (galvenais treneris - Ivans Maksimčuks), kas no Rīgas un Zemgales pārstāvjiem atpalika tikai par vienu punktu.

U-13 vecuma grupas turnīrā komandas pirmajā dienā aizvadīja vienu spēli, bet otrajā un trešajā dienā - pa diviem mačiem. Bez turnīra spēlēm jaunie futbolisti piedalījās arī kontrolnormatīvu pildīšanā un komandu meistarības konkursos.

Turnīra labāko spēlētāju sarakstā iekļuva trīs pārstāvji no BFC Daugavpils (Aleksejs Kudeļkins, Dmitrijs Rakuls un Eduards Daškevičs), bet pa diviem spēlētājiem pārstāvēja FS Metta (Kristiāns Ločmelis un Jēkabs Laguns), Šitika Futbola skolu (Eduards Dainis un Deniss Meļņiks), kā arī FK Tukums 2000 (Rūdolfs Reingolcs un Kaspars Anmanis). Pa vienam turnīra simboliskās izlases futbolistam ikdienā spēlē Liepājas SSS (Roberts Meļķis) un Grobiņas SC (Ritvars Zūns).

LFF Futbola akadēmijas sezonas turpinājumā no 25. līdz 27. septembrim norisināsies reģionu izlašu turnīrs U-14 jeb 2001. dzimšanas gada spēlētājiem, kurā piedalīsies Rīgas, Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales pārstāvji. Sezonas noslēgumā novembrī 2001.-2002. dzimšanas gada jaunie futbolisti dosies Eiropas futbola tūrē.

camera icon Foto

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo