rff logo 2018 logo riga title   logo-twitter
logo-youtube
logo-facebook

LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

2016.gada februāra izskaņā Rīgā tiks ieskandināta jaunā Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas sezona, kad norisināsies divi ziemas posma reģionālo izlašu turnīri. Kā ierasts, LFF Futbola akadēmijas pasākumos visas sezonas garumā tiks pulcēti valsts talantīgie jaunās paaudzes futbolisti, lai kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm.

 

Šī gada LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīros un talantu skatēs piedalīsies 2001., 2002. un 2003. dzimšanas gada futbolisti, kurus rūpīgi atlasa reģionālo izlašu vadītāji un LFF Futbola akadēmijas treneri. Akadēmijas galvenais treneris ir bijušais Latvijas nacionālās izlases uzbrucējs Aleksandrs Jeļisejevs, kuram darbā visas sezonas garumā palīdz labākie jauniešu treneri no valsts reģioniem. Šī būs pēdējā jeb trešā LFF Futbola akadēmijas dalības sezona 2001. dzimšanas gada futbolistiem, līdz ar to šogad noslēgsies viņu apmācības cikls akadēmijā, kamēr 2003. dzimšanas gada futbolisti iegūs savu pirmo pieredzi akadēmijas pasākumos.

Pirmie divi jaunās sezonas reģionālo izlašu turnīri šomēnes norisināsies Olimpiskā sporta centra (OSC) hallē Rīgā. Vispirms 18. un 19. februārī vienkopus pulcēsies U-15 vecuma grupas jeb 2001. dzimšanas gada jaunie futbola talanti no Rīgas, Kurzemes, Latgales, Zemgales un Vidzemes, bet 25. un 26. februārī Rīgā sabrauks U-14 vecuma grupas jeb 2002. dzimšanas gada spēlētāji no Rīgas, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales, Latgales un Ziemeļaustrumu reģiona.

Turpmākie akadēmijas pasākumi kā ierasts norisināsies LFF mācību un treniņu centrā "Staicele". Aprīlī un maijā sekos pa vienam reģionālo izlašu turnīram katrā vecuma grupā, bet jūnijā un augustā norisināsies kopumā piecas talantu skates laukuma spēlētājiem un divas talantu skates vārtsargiem. Tāpat jūnija vidū paredzēts LFF Futbola akadēmijas kausa izcīņas turnīrs, ar kuru noslēgsies 2001. dzimšanas gada futbolistu apmācības cikls akadēmijā, bet septembrī norisināsies noslēdzošie divi reģionālo izlašu turnīri. LFF Futbola akadēmijas sezona, kā ierasts, noslēgsies ar labāko futbolistu došanos Eiropas tūrē, kurā šoreiz piedalīsies U-13 un U-14 vecuma grupas spēlētāji.

Šī būs piektā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Līdzšinējos gados akadēmija sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuriem tā palīdz iegūt vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā papildu motivācija veiksmīgai jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11.

LFF Futbola akadēmija un tās attīstība ir viens no galvenajiem LFF darba virzieniem turpmākajos gados, tādējādi cerot ar ikdienas treniņiem kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos nākotnē sekmēt Latvijas jaunatnes izlašu un nacionālās valstsvienības, kā arī pašu futbolistu starptautisko konkurētspēju.

Aktuālākā informācija par LFF Futbola akadēmiju pieejama LFF mājas lapā

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
strong apsardze logo liveriga logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo      

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

giftprint logo
fantasypark logo beerhouseno1 logo
mercure logo
 
 
lgk logo
 
perwoll logo
arhomed logo memorywater logo

Partneri
    lerona logo