LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta
eskimos banner 2020

Aizvadītajā sestdienā smilšu laukumā pie Vanšu tilta risinājās tradicionālā Rīgas kausa izcīņa pludmales futbolā, kur deviņu dalībnieču konkurencē uzvarēja “NP/PFD” vienība, kas izšķirošajā fināla mačā spraigā cīņā ar rezultātu 5:4 pārspēja “RTU” vienību. Savukārt godpilnajā trešajā pozīcijā sacensības pabeidza ciemiņi no Igaunijas – Pērnavu pārstāvošie “ValiceCar”.

Rīgas atklātā kausa izcīņa šogad pulcēja deviņas vienības, kas bija par vienu vairāk nekā pērn. Ar izlozes palīdzību visas komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur viena apļa miniturnīrā noskaidroja tās divas vienības, kas nopelnīja ceļazīmi uz pusfinālu un tālāku cīņu par kausa titulu, trešo vietu ieguvējas savā starpā izspēlēja maču par piekto vietu, kamēr ceturto pozīciju ieguvējas samēroja spēkus duelī par septīto vietu.

A apakšgrupā, kur spēkojās piecas vienības, aizvadot katru maču trīs periodu garumā pa četrām minūtēm, deviņi iegūti punkti četrās cīņās ļāva pirmo vietu izcīnīt “VUSK Stolichnaya”, kas apliecināja savu pārākumu spēlēs ar “ValiceCar” (3:2), “PFK Ludza/Grifs AG” (2:1) un “Gravis” (5:1), savukārt otrajā pozīcijā palikušie viesi no Pērnavas savāca par diviem punktiem mazāk, ar minimālu 1:0 pārsvaru pieveicot “VBFK” un “Gravis”, kā arī pēcspēles sitienu sērijā pēc neizšķirta pamatlaikā un pagarinājumā (1:1) uzveicot “PFK Ludza/Grifs AG”.

“VBFK” vienībai, kas vienīgā uzveica grupas līderi (2:1), ar iekrātiem sešiem punktiem neizdevās pacelties augstāk par trešo vietu, kamēr nākamajās pozīcijās A grupā izkārtojās attiecīgi “PFK Ludza/Grifs AG” (4) un “Gravis” (0). Tā kā B grupā startēja četras vienības, “Gravis” pēc priekšsacīkšu etapa automātiski palika noslēdzošajā devītajā vietā.

Tikmēr B grupā, kur dalībnieču kvartets aizvadīja spēles trīs periodu garumā pa sešām minūtēm, savu pārākumu apliecināja “RTU”, kas triumfēja visos dueļos – 3:1 pret “SLV Plus” (Liepāja), 5:2 pret “Ropaži” un 4:2 spēlē ar nākamo čempioni “NP/PFD”. Tā kā trīs pārējās komandas, uzvarot katra katru, sakrāja pa trim punktiem, vietu izkārtojums tika noteikts pēc gūto un zaudēto vārtu attiecības savstarpējās spēlēs, kur labākā bilance bija “NP/PFD” (“+2”), trešajā vietā ierindojās “Ropaži” (“-1)”, bet ceturtajā liepājnieki (arī “-1”, bet mazāks gūto vārtu skaits nekā ropažniekiem).

Pusfināla kārtā “RTU” tikai papildlaikā ar 3:2 uzveica “ValiceCar”, savukārt “NP/PFD” ar 3:0 lika kapitulēt “VUSK Stolichnaya”. Finālā “NP/PFD” revanšējās “RTU” vīriem par neveiksmi grupu turnīrā, izcīnot panākumu ar 5:4, savukārt spēlē par bronzas godalgām “ValiceCar” pagarinājumā ar 1:0 uzveica “VUSK Stolichnaya”.

Interesanti, ka čempione “NP/PFD” prata iegūt zelta medaļas pēc visnotaļ pieticīga veikuma priekšsacīkšu stadijā, kur trijās spēlēs ieguva tikai vienu uzvaru un piedzīvoja divas neveiksmes.

Spēlē par piekto vietu “Ropaži” ar 4:2 sarūgtināja “VBFK”, kamēr septīto pozīciju ieguva “PFK Ludza/Grifs AG”, kas atstāja “uz nulles” liepājniekus – 4:0.

Kā ziņots, pērnajā sezonā Rīgas kausa izcīņā uzvaras laurus plūca “Kreiss”, otrajā vietā paliekot “TUC”, bet trešajā – “VUSK Stolichnaya”.