LIVE Programma

DatumsLaiksNosaukumsNorises vieta

Aizvadītajā sestdienā, 26.maijā, futbola laukumā pie Vanšu tilta Rīgā tika atklāta jaunā pludmales futbola sezona. Sezonas pirmo trofeju – Latvijas superkausu, savā īpašumā ieguva vairākkārtējā čempionvienība un kausa ieguvēja “Kreiss”. Savukārt par saīsinātā Rīgas kausa ieguvējiem kļuva “Joga Bonita” vienība.

Rīgas kausa izcīņa sākās uzreiz pēc Latvijas superkausa izcīņas noslēguma un tajā piedalījās septiņas komandas (no plānotajām dalībniecēm diemžēl neieradās “PFK Ludza/Grifs AG”). Ātri tika pieņemts lēmums, ka grupā, kurā četru komandu vietā tikai trīs, tiks aizvadītu divu apļu turnīrs.

Izloze lēma, ka divus apļus būs jāaizvada B grupas komandām. Tajā, uzvarot visos četros mačos, triumfēja FK “TUC”, aiz sevis atstājot “FK Zep/Forevers” un “SLV Plus” (Liepāja) vienības.

Savukārt A grupā, arīdzan izcīnot uzvaras visās trīs spēlēs, uzvarēja “Joga Bonita”, bet par otro pusfinālisti kļuva Ropažu komanda, kas par vienu punktu apsteidza “RTU Beerhouse No1”. Pēdējā, ceturtajā, vietā palika “NP/PDF” vienība.

Pirms izslēgšanas spēlēm organizatori, konsultējoties ar visu četru pusfinālistu pārstāvjiem, pieņēma lēmumu mačus aizstāt ar pēcspēļu sitienu sērijām (pa trim sitieniem katrai komandai). Šāds lēmums tika pieņemts, balstoties uz sportam nelabvēlīgajiem laika apstākļiem. Gaisa temperatūra krietni pārsniedza 30 grādus, bet smiltis bija uzkarsušas vēl vairāk.

Pēcspēļu sitienos vislabāk sevi apliecināja “Joga Bonita”, kas vispirms ar 3:2 pārspēja “Zep/Forevers”, bet finālā ar 3:1 Ropažu vienību. Vismazāko kausu savā īpašumā ieguva “Zep/Forevers”, kas mazajā finālā ar 2:1 pārspēja FK “TUC”.

excel Spēles rezultāti

 camera icon Dalībnieku foto

 camera icon Turnīra foto

Latvijas pludmales futbola čempionāts šovasar, līdzīgi kā pērn, risināsies piecos posmos, viena posma ietvaros katrai komandai aizvadot divus mačus. Tā starts paredzēts 14.jūnijā. Divas dienas vēlāk pirmās spēles aizvadīs arī Pirmās līgas dalībnieces Jūrmalas kausa pludmales futbolā ietvaros.

Savukārt Latvijas kausa izcīņa šogad ieplānota 21. un 22.jūlijā Liepājas pludmalē.

 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri

lff logo
 
rigas dome logo

fta logo

Partneri
    lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo evolutiongaming logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo

strong apsardze logo
pantone logo beerhouseno1-2 logo
eskimos logo
luna logo
forevers logo new
cesu alus logo lielbata logo
mercure logo
lgk logo
giftprint logo
fantasypark logo perwoll logo

Partneri
    lerona logo