LIVE Programma

Datums Laiks Nosaukums Norises vieta
Rīgas atklātā kausa izcīņa šogad pulcēja astoņas vienības, kas bija par divām vairāk nekā pērn. Ierastajām dalībniecēm “BFS/Ropaži”, VBFK, RTU, “TUC”, “Kreiss” un “VUSK Stolichnaya” kompāniju sastādīja viesi no Liepājas (“SLV Plus”) un Ludzas (“PFK Ludza”).

Jau iepriekš visas astoņas komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kurās četras blices viena apļa miniturnīrā noskaidroja tās divas, kuras pusfinālos turpinās cīņu par kausiem, kā arī otro kvartetu, kuram sadalāmas vietas no piektās līdz astotajai.

A apakšgrupas izspēle sākās ar nelielu pārsteigumu: pateicoties Alekseja Šroma “hat-trick”, kā arī pašaizliedzīgai spēlei aizsardzībā, “TUC” ar 3:2 pagarinājumā pārspēja “Kreiss”. Lai arī nākamajā mačā pret “BFS/Ropaži” uzvara tika izcīnīta vien pēcspēles sitienu sērijā, tomēr 4:0 uzvara pēdējā mačā pret liepājniekiem ļāva “TUC” triumfēt A grupā, pusfinālā iegūstot nomināli vājākus pretiniekus – “VUSK Stolichnaya”. Otro vietu A grupā ieguva “Kreiss”, kas, savukārt, “izgāja” uz pašreizējiem valsts čempioniem RTU.

Interesenti, ka arī otrajā tikšanās reizē starp nesamierināmajiem pretiniekiem uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami pēcspēles sitieni, un atkal veiksmīgāki tajos izrādījās “Kreiss” futbolisti.

Arī otrajā pusfinālā triumfēja A grupas komanda, proti “TUC” pārspēja “VUSK Stolichnaya” – 2:1 (pagarinājumā).

Spēlē par septīto vietu VBFK ar minimālu 5:4 rezultātu pārspēja Liepājas komandu, savukārt nosacītajā bronzas mačā “VUSK Stolichnaya” pēcspēles sitienos pieveica RTU, tādējādi iegūstot mazāko no trim kausiem. Mačs par piekto vietu izpalika, tā dalībnieces – “BFS/Ropaži” un “PFK Ludza” – vienojās par draudzīgu bezvārtu neizšķirtu bez cīņas.

Finālā likumsakarīgu uzvaru 6:2 izcīnīja “Kreiss”, tādējādi revanšējoties par neveiksmi priekšsacīkstēs. Bet “likumsakarīgu” šoreiz ne tādēļ, ka vairākkārtējie čempioni būtu pārāki meistarībā, tehnikā vai taktikā, bet gan tādēļ, ka, diemžēl, oponentus piemeklēja savainojumu “lavīna”, pamatvārtsargu ieskaitot.

Rezultāti

Priekšsacīkstes

A grupa

  Komanda 1 2 3 4 Vārti Punkti Vieta
1 "TUC" (Rīga)   2
(3:2)
1
(2:2)
3
(4:0)
10:4 6 1
2 "Kreiss" (Rīga) 0
(2:3)
  3
(6:2)
3
(10:0)
18:5 6 2
3 "BFS/Ropaži" (Ropaži) 0
(2:2)
0
(2:6)
  1
(3:3)
8:12 1 3
4 "SLV Plus" (Liepāja) 0
(0:4)
0
(0:10)
0
(3:3)
  3:18 0 4

B grupa

  Komanda 1 2 3 4 Vārti Punkti Vieta
1 RTU (Rīga)   3
(3:0)
1
(1:1)
3
(5:3)
9:4 7 1
2 "VUSK Stolichnaya" (Rīga) 0
(0:3)
  3
(2:1)
3
(3:1)
5:5 6 2
3 "PFK Ludza" (Ludza) 0
(1:1)
0
(1:2)
  3
(3:2)
5:6 3 3
4 VBFK (Jūrmala) 0
(3:5)
0
(1:3)
0
(2:3)
  6:11 0 4

Izslēgšanas spēles

Pusfināli

“TUC” – “VUSK Stolichnaya” (1:1) 2:1 (pag.)

RTU – “Kreiss” (4:4) 0:1 (pēcspēles s.s.)

Spēle par 7.vietu

VBFK – “SLV Plus” 5:4

Spēle par 3.vietu

RTU – “VUSK Stolichnaya” (4:4) 0:1 (pēcspēles s.s.)

Fināls

“TUC” – “Kreiss” 2:6
 
 
 

RFF sadarbības partneri / ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji / partneri


Stratēģiskie sadarbības partneri
lff logo
ltrk logo
rigas dome logo
ltfa logo
fta logo

Partneri
        lerona logo

Ģenerālsponsori un tehniskie atbalstītāji

synottip-logo
 
adidas logo
komanda logo
 
erawadee logo strong apsardze logo

Partneri
    lerona logo    

Partneri

friends bar logo
friends pub logo
mercure logo pantone logo beerhouse logo 2019
eskimos logo
luna logo
lgk logo
giftprint logo fantasypark logo

Partneri
    lerona logo